About Our Stats

What are we up to?

  • 01 UPDATES

    Stats are updated every day. We update out stats a couple of days in advance. So stats for Wednesday will be posted on Monday night etc.

  • 02 STATS

    The matches are automatically sorted by best stats averages from the next 3 days. You can easily sort and filter the data by your own preferences.

  • 03 Calculations

    We don’t include friendly matches – only competitions games (league, cup matches) for our stats. Our unique formulas work magic 😀

  • 04 Display

    The stats tables are quite wide and are best displayed on desktop and tablet devices. However, you will still be able to check them on the go on your mobile phone.

Find the best stats for your soccer bets and trades in seconds!

No need to check hundreds of stats manually looking for the best stats anymore!

  • Connector.

    Sorting

    Press on a header on the top of the tables and the content will sort automatically e.g. highest stats, earlier Kick off etc.
    TIP: Hold SHIFT whilst pressing multiple headers e.g. Date + SHIFT + KO and the matches will be sorted by date and then by time.

  • Connector.

    Filtering

    Use the filters below the table to filter the stats for desired data. For example, type “England” in the country column and you will see matches only from England. Type in “Ligue 1” in the competition column and the table will display matches from Ligue 1 only.
    TIP: Choose your desired date in the filter below the Date column to see matches from that chosen day.

  • Connector.

    Research

    Stats are great, but may not be enough to scoop all those winners. Who needs stats, if the star players are rested, the whole team has food poisoning or there is an earthquake forecast for the KO time?! 😛
    Do your homework and results will follow.

  • Just some stats explanations and you’re good to go 🙂
  • HL20 – Home Team’s last 20 matches
  • HL10H – Home Team’s last 10 matches at Home
  • HL6 – Home Team’s last 6 matches
  • AL20 – Away Team’s last 20 matches
  • AL10A – Away Team’s last 10 away matches
  • AL6 – Away Team’s last 6 matches
  • AVG – Average of all the above items.
  • H2H No – Number of Head 2 Head matches (max last 8 meetings)
  • H2H % – Percentage of matches finishing in the given outcome in the H2H meetings

Over 1.5 Goals Stats

CountryCompetitionDateKOHomeAwayHL 20HL 10 HHL 6AL 20AL 10 AAL 6AVGH2H NoH2H %
CountryCompetitionDateKOHomeAwayHL 20HL 10 HHL 6AL 20AL 10 AAL 6AVGH2H NoH2H %
Spain Tercera Division - Group 8 24/03/2019 16:00 Bembibre Almazan 75 60 100 60 40 33 61 2 100
England Women’s Super League 24/03/2019 15:00 Bristol City W Everton W 90 80 67 70 60 50 69 5 80
Scotland Lowland League 23/03/2019 15:00 Vale Of Leithen East Stirlingshire 95 100 100 95 100 100 98 3 100
Scotland Highland League 23/03/2019 15:00 Huntly Strathspey Thistle 80 80 83 90 90 83 84 3 100
Scotland Highland League 23/03/2019 15:00 Keith Fort William 95 90 83 100 100 100 95 3 67
England Premier League 2 23/03/2019 12:00 Newcastle Utd U23 Wolves U23 95 90 100 75 70 50 80 5 60
Italy Serie B 23/03/2019 17:00 Lecce Ascoli 80 70 83 65 60 83 74 2 50
England Premier League U18 23/03/2019 11:00 Sunderland U18 West Brom U18 80 80 83 100 100 100 91 3 100
England Premier League U18 23/03/2019 11:00 Swansea U18 Leicester U18 70 80 83 75 70 83 77 3 33
England Premier League U18 24/03/2019 15:00 Tottenham U18 Southampton U18 90 80 83 80 90 100 87 3 100
Scotland Lowland League 23/03/2019 15:00 Civil Service Stroll Gala Fairydean 80 60 83 90 80 100 82 3 67
Scotland Lowland League 23/03/2019 15:00 Dalbeattie Star Kelty Hearts 80 80 67 80 70 83 77 3 67
Scotland Highland League 23/03/2019 15:00 Forres Mechanics Rothes 80 80 67 80 90 100 83 4 100
Scotland Highland League 23/03/2019 15:00 Turriff Utd Nairn County 95 90 83 85 80 67 83 3 100
Scotland Highland League 23/03/2019 15:00 Wick Academy Buckie Thistle 90 80 67 85 80 67 78 3 67
Germany Junioren Bundesliga West 24/03/2019 10:00 RW Essen U19 Duisburg U19 75 80 67 70 70 83 74 3 67
Chile Super Cup 23/03/2019 21:00 U. Catolica Palestino 70 60 67 70 60 67 66 8 75
Portugal Liga Revelacao U23 - Relegation Group 23/03/2019 11:00 Maritimo U23 Belenenses U23 80 70 83 80 90 67 78 2 100
Kenya Premier League 23/03/2019 12:00 Ulinzi Stars Gor Mahia 65 60 67 65 40 50 58 5 60
Scotland Lowland League 23/03/2019 15:00 Gretna 2008 Whitehill Welfare 100 90 100 90 90 100 95 4 100
Nigeria NPFL 24/03/2019 15:00 Akwa United Heartland 65 70 67 55 50 67 62 1 100
Nigeria NPFL 24/03/2019 15:00 Enugu Rangers Remo Stars 70 80 83 55 40 67 66 2 100
Nigeria NPFL 24/03/2019 15:00 Enyimba Sunshine Stars 50 50 50 65 40 67 54 5 40
Nigeria NPFL 24/03/2019 15:00 Gombe El Kanemi 60 70 67 50 30 50 54 2 100
Nigeria NPFL 24/03/2019 15:00 Go Round Yobe Stars 40 30 50 40 70 50 47 1 0
Nigeria NPFL 24/03/2019 15:00 Kano Pillars Ifeanyi Ubah 80 90 83 45 60 50 68 0 0
Nigeria NPFL 24/03/2019 15:00 Plateau United Abia Warriors 50 50 17 50 60 50 46 2 50
South Africa First Division 23/03/2019 13:30 Real Kings Stellenbosch 75 60 33 75 70 83 66 5 60
Northern Ireland NIFL Championship - Relegation Group 23/03/2019 15:00 Ballyclare Loughgall 90 100 83 95 100 83 92 8 88
Northern Ireland NIFL Championship - Relegation Group 23/03/2019 15:00 Dergview Limavady 90 100 83 90 80 83 88 7 57
Scotland Lowland League 23/03/2019 15:00 Edinburgh University Edusport Academy 80 70 100 85 90 83 85 3 100
Africa Africa Cup of Nations - Qualification 23/03/2019 13:00 Burundi Gabon 75 100 83 50 40 33 64 1 100
Africa Africa Cup of Nations - Qualification 23/03/2019 15:00 Cameroon Comoros 65 60 33 70 60 67 59 1 100
Africa Africa Cup of Nations - Qualification 23/03/2019 15:30 Niger Egypt 70 70 83 65 80 100 78 1 100
Africa Africa Cup of Nations - Qualification 23/03/2019 16:30 Zambia Namibia 65 60 67 45 30 33 50 4 50
Africa Africa Cup of Nations - Qualification 23/03/2019 17:00 Ivory Coast Rwanda 60 70 83 70 80 67 72 2 50
Africa Africa Cup of Nations - Qualification 23/03/2019 18:00 Ghana Kenya 80 80 83 50 70 50 69 1 0
Africa Africa Cup of Nations - Qualification 23/03/2019 19:00 Mali South Sudan 45 30 50 85 100 67 63 3 100
Africa Africa Cup of Nations - Qualification 23/03/2019 19:00 Senegal Madagascar 65 70 50 45 30 33 49 3 100
Algeria Ligue 2 23/03/2019 14:00 Eulma Biskra 60 50 33 50 60 50 51 0 0
Algeria Ligue 2 23/03/2019 14:00 Harrach USM Blida 65 50 50 65 50 33 52 2 100
Argentina Primera B Nacional 23/03/2019 00:00 Instituto Los Andes 60 70 50 50 50 67 58 6 50
Argentina Primera B Nacional 23/03/2019 17:30 Arsenal Sarandi Gimnasia Mendoza 80 80 67 70 60 50 68 0 0
Argentina Primera B Nacional 23/03/2019 19:00 Chacarita Juniors Guillermo Brown 75 90 83 45 50 33 63 5 60
Argentina Primera B Nacional 23/03/2019 22:00 Temperley Atl. Rafaela 65 60 67 70 80 50 65 3 67
Argentina Primera B Metropolitana 23/03/2019 19:00 Tristan Suarez Fenix 65 70 67 60 80 83 71 8 63
Argentina Primera B Metropolitana 23/03/2019 22:00 Acassuso CA Estudiantes 45 40 33 70 60 67 52 8 50
Argentina Primera B Metropolitana 23/03/2019 22:05 Atletico Atlanta All Boys 80 90 83 90 90 100 89 2 50
Argentina Primera C Metropolitana 23/03/2019 19:00 Central Cordoba Victoriano A. 60 40 83 70 90 67 68 1 0
Argentina Primera C Metropolitana 23/03/2019 19:00 General Lamadrid San Martin Burzaco 70 90 100 45 70 50 71 1 0
Argentina Primera C Metropolitana 23/03/2019 19:00 Ituzaingo Excursionistas 60 40 33 55 50 50 48 3 67
Argentina Primera C Metropolitana 23/03/2019 19:00 Villa San Carlos Berazategui 60 50 33 70 60 83 59 1 100
Argentina Primera D Metropolitana 23/03/2019 19:00 Real Pilar Central Ballester 70 80 67 80 80 83 77 3 100
Argentina Copa Argentina - 1/32 23/03/2019 20:10 Godoy Cruz Deportivo Armenio 70 60 50 70 50 83 64 0 0
Australia NPL NSW 23/03/2019 07:30 Sutherland Sharks APIA Tigers 80 70 50 80 80 83 74 6 100
Australia NPL NSW 23/03/2019 08:00 Sydney FC U21 Marconi Stallions 85 80 100 75 70 83 82 2 100
Australia NPL Victoria 23/03/2019 04:00 Green Gully Avondale FC 80 80 83 90 100 83 86 5 100
Australia NPL Victoria 23/03/2019 08:00 Dandenong Thunder Bentleigh Greens 90 90 100 70 80 100 88 2 100
Australia Brisbane Premier League 23/03/2019 07:30 University of Queensland Albany Creek 80 90 67 95 100 100 89 2 100
Australia NPL Western Australia 23/03/2019 07:00 Cockburn City Inglewood Utd 95 100 100 90 90 100 96 6 100
Australia NPL Western Australia 23/03/2019 07:00 ECU Joondalup Sorrento 85 90 83 85 90 67 83 6 100
Australia NPL Western Australia 23/03/2019 07:00 Perth Glory U21 Balcatta 90 100 100 85 70 100 91 6 100
Australia NPL Western Australia 23/03/2019 07:00 Stirling Lions Perth SC 90 90 100 85 70 83 86 6 100
Australia NPL South Australian 23/03/2019 04:30 Croydon Kings NE Metrostars 85 70 83 90 100 83 85 7 100
Australia NPL South Australian 23/03/2019 04:30 Para Adelaide U21 65 80 83 85 90 100 84 4 100
Australia NPL South Australian 23/03/2019 04:30 South Adelaide Adelaide Comets 85 90 83 90 90 100 90 4 75
Australia NPL South Australian 23/03/2019 06:30 West Adelaide Adelaide Raiders 90 90 83 80 80 83 84 2 100
Australia NPL South Australian 23/03/2019 08:30 Adelaide City Campbelltown City 80 80 83 75 90 83 82 8 38
Australia NPL South Australian 23/03/2019 08:30 Adelaide Olympic Blue Eagles 70 80 83 70 90 83 79 4 100
Australia NPL Queensland 23/03/2019 07:00 SWQ Thunder Redlands 95 100 100 95 90 83 94 6 67
Australia NPL Queensland 23/03/2019 08:00 Peninsula Magpies Crusaders 85 70 100 100 100 100 92 0 0
Australia NPL Queensland 23/03/2019 09:00 Eastern Suburbs Brisbane Strikers 90 70 100 80 70 83 82 0 0
Australia NPL Queensland 23/03/2019 09:00 Queensland Lions Brisbane U21 80 70 83 95 100 100 88 2 100
Australia NPL Tasmania 23/03/2019 03:30 Clarence Utd. South Hobart 100 100 100 95 80 100 96 8 100
Australia NPL Tasmania 23/03/2019 07:00 Kingborough Lions Hobart Zebras 95 100 100 100 100 100 99 8 88
Australia Northern NSW 23/03/2019 06:30 Lambton J. Adamstown Rosebud 85 90 83 90 90 83 87 6 100
Australia Northern NSW 23/03/2019 08:30 Edgeworth E. Newcastle Jets U21 60 60 83 95 100 100 83 5 60
Australia Northern NSW 23/03/2019 08:30 Weston Bears Maitland 95 90 100 70 40 67 77 6 83
Austria Regionalliga East 23/03/2019 15:00 Bruck Leitha St. Polten (Am) 95 90 100 80 60 100 88 3 100
Austria Regionalliga East 23/03/2019 15:00 Leobendorf Wiener Sportklub 70 80 50 85 100 83 78 1 100
Austria Regionalliga Central 23/03/2019 17:30 Grazer Deutschlandsberger 85 90 83 90 100 83 89 1 100
Austria Regionalliga West 23/03/2019 13:00 Hohenems SV Worgl 95 90 100 95 90 100 95 5 100
Austria Regionalliga West 23/03/2019 13:00 Kitzbuhel Schwaz 80 100 67 85 100 83 86 4 25
Austria Regionalliga West 23/03/2019 13:00 Wals-Grunau Grodig 85 90 83 90 100 83 89 3 100
Austria Regionalliga West 23/03/2019 14:00 Saalfelden Dornbirn 90 100 67 95 90 100 90 7 71
Austria Regionalliga West 23/03/2019 14:00 USK Anif Kufstein 90 90 100 100 100 100 97 6 83
Austria Regionalliga West 23/03/2019 14:30 Altach (Am) Reichenau 75 70 50 90 90 100 79 3 67
Austria Bundesliga Women 23/03/2019 13:00 Sudburgenland W St. Polten W 95 100 100 90 80 100 94 3 100
Austria Bundesliga Women 23/03/2019 15:00 Neulengbach W Bergheim W 85 80 83 80 90 100 86 3 100
Belgium First Amateur Division 23/03/2019 19:00 ASV Geel Dessel 80 80 100 55 40 50 68 8 100
Belgium First Amateur Division 23/03/2019 19:00 Chatelet Dender 75 60 100 80 80 50 74 3 100
Belgium First Amateur Division 23/03/2019 19:00 Heist Deinze 80 80 100 80 90 83 86 7 71
Belgium First Amateur Division 23/03/2019 19:00 Thes Sport Lierse K. 75 60 67 80 80 83 74 1 100
Belgium First Amateur Division 23/03/2019 19:00 Virton Oudenaarde 60 50 50 90 90 83 71 5 100
Belgium Second Amateur Division Group ACFF 23/03/2019 19:00 Entente Durbuy Couvin-Mariembourg 70 70 100 80 90 83 82 1 0
Belgium Second Amateur Division Group ACFF 23/03/2019 19:00 RAAL La Louviere Francs Borains 65 60 67 95 100 100 81 1 0
Belgium Second Amateur Division Group ACFF 23/03/2019 19:00 Rebecquoise Vise 85 100 83 80 80 50 80 1 100
Belgium Second Amateur Division Group VFV A 23/03/2019 19:00 KRC Gent Londerzeel 85 100 67 70 80 67 78 3 100
Belgium Second Amateur Division Group VFV B 23/03/2019 18:30 K. FC Turnhout K. Berchem Sport 75 70 83 85 80 100 82 1 100
Belgium Second Amateur Division Group VFV B 23/03/2019 19:00 City Pirates Sint Niklaas 90 100 100 75 70 100 89 1 0
Belgium Second Amateur Division Group VFV B 23/03/2019 19:00 Hoogstraten Cappellen 75 80 67 80 90 67 76 5 80
Bolivia Division Profesional - Apertura 23/03/2019 19:00 Destroyers San Jose 75 50 67 90 90 83 76 4 75
Bolivia Division Profesional - Apertura 23/03/2019 21:15 Wilstermann Nacional Potosi 90 80 83 85 80 83 84 8 75
Brazil Campeonato Carioca - Taca Rio 23/03/2019 22:00 Vasco Bangu 60 60 100 65 60 67 69 3 100
Brazil Campeonato Paraense 23/03/2019 20:00 Independente Aguia De Maraba 80 70 67 65 90 83 76 1 0
Brazil Campeonato Sergipano - Second stage 23/03/2019 19:00 Frei Paulistano Itabaiana 60 60 67 50 30 50 53 5 60
Brazil Copa do Nordeste 23/03/2019 19:00 ABC Vitoria 55 40 50 85 90 83 67 6 83
Brazil Copa do Nordeste 23/03/2019 19:00 Ceara Santa Cruz 65 80 50 60 70 50 62 8 75
Brazil Copa do Nordeste 23/03/2019 19:00 Moto Club Fortaleza 55 50 33 65 60 67 55 4 50
Brazil Copa do Nordeste 23/03/2019 21:00 Confianca CRB 60 60 67 65 60 67 63 2 100
Brazil Copa do Nordeste 23/03/2019 21:00 Nautico AE Altos 85 80 50 95 90 100 83 2 100
Chile Chilean Cup - 1/32 23/03/2019 21:00 Iberia Nublense 85 80 83 65 60 83 76 6 50
China Yi League 23/03/2019 07:00 Baoding Yingli Yitong Yanbian Beiguo 65 80 67 65 60 67 67 2 50
China Yi League 23/03/2019 07:00 Hunan Billows Chengdu Qianbao 75 90 67 55 70 67 71 1 0
China Yi League 23/03/2019 07:00 Jiangsu Yancheng Zibo Sunday 60 60 33 70 80 83 64 1 100
China Yi League 23/03/2019 07:00 Sichuan Jiuniu Zhejiang Yiteng 70 50 83 80 70 100 76 0 0
Colombia Liga Aguila - Apertura 23/03/2019 20:15 Dep. Pasto Millonarios 50 50 33 60 40 67 50 8 63
Colombia Liga Aguila - Apertura 23/03/2019 22:00 Cucuta Atl. Nacional 80 90 83 45 60 50 68 4 100
Colombia Liga Aguila - Apertura 23/03/2019 22:30 Petrolera Dep. Cali 65 80 83 60 50 67 68 8 75
Colombia Torneo Aguila - Apertura 23/03/2019 20:00 Leones Bogota 55 40 50 80 80 83 65 5 80
Croatia 2. HNL 23/03/2019 14:30 Bijelo Brdo Zadar 70 70 100 85 90 83 83 1 0
Croatia 2. HNL 23/03/2019 14:30 Kustosija Solin 65 70 50 65 80 50 63 4 75
Croatia 2. HNL 23/03/2019 14:30 Sibenik Dragovoljac 70 90 33 60 60 50 61 8 75
Czech Republic CFL 23/03/2019 09:15 Olympia Radotin Vltavin 70 70 83 100 100 100 87 1 100
Czech Republic CFL 23/03/2019 09:15 Pisek Velvary 85 90 83 80 80 83 84 1 100
Czech Republic CFL 23/03/2019 09:15 Vysehrad Benesov 75 70 33 90 80 100 75 5 80
Czech Republic CFL 23/03/2019 09:30 Litomericko Domazlice 80 70 50 85 70 83 73 5 80
Czech Republic CFL 23/03/2019 14:00 Usti nad Orlici Zapy 70 50 67 90 80 83 73 3 100
Czech Republic CFL 23/03/2019 14:00 Zivanice Kraluv Dvur 65 60 50 65 60 50 58 1 100
Czech Republic MSFL 23/03/2019 09:15 Odra Petrkovice Unicov 85 80 83 85 90 100 87 5 80
Czech Republic MSFL 23/03/2019 14:00 Frydek-Mistek Velke Mezirici 80 80 83 100 100 100 91 1 100
Czech Republic MSFL 23/03/2019 14:00 Hodonin Otrokovice 80 90 100 90 90 100 92 3 67
Czech Republic MSFL 23/03/2019 14:00 Hulin Hlucin 85 90 100 80 90 83 88 5 80
Czech Republic MSFL 23/03/2019 14:00 Lisen Vyskov 90 90 67 90 90 100 88 5 80
Czech Republic MSFL 23/03/2019 14:00 Rymarov Vrchovina 90 90 83 90 80 83 86 1 100
Czech Republic MSFL 23/03/2019 14:00 Uhersky Brod Kromeriz 85 90 83 65 50 67 73 3 100
Czech Republic MSFL 23/03/2019 14:00 Valasske Mezirici Dolni Benesov 80 100 83 80 90 50 81 3 67
Czech Republic Division A 23/03/2019 09:15 Aritma Prague Jindrichuv Hradec 75 60 100 90 100 100 88 1 100
Czech Republic Division A 23/03/2019 09:15 Mas Taborsko B Admira Prague 85 90 100 75 60 83 82 1 100
Czech Republic Division A 23/03/2019 09:15 Prestice Beroun 85 80 67 85 90 50 76 1 100
Czech Republic Division A 23/03/2019 14:00 Doubravka MFK Dobris 85 80 83 90 100 100 90 5 60
Czech Republic Division A 23/03/2019 14:00 Klatovy Horovicko 75 70 83 70 80 83 77 3 67
Czech Republic Division A 23/03/2019 14:00 Marianske Lazne Cizova 80 100 50 80 70 100 80 3 100
Czech Republic Division B 23/03/2019 09:15 Brandys n. Labem Nymburk 75 90 100 65 80 50 77 1 0
Czech Republic Division B 23/03/2019 09:15 Chomutov Tatran Rakovnik 90 90 100 95 90 100 94 6 83
Czech Republic Division B 23/03/2019 09:15 Libis Kladno 80 80 83 90 90 100 87 3 100
Czech Republic Division B 23/03/2019 09:15 Mostecky FK Ostrov 90 90 100 80 90 83 89 1 0
Czech Republic Division B 23/03/2019 09:15 Motorlet Prague Meteor Prague 80 70 83 85 90 83 82 3 100
Czech Republic Division B 23/03/2019 09:15 Neratovice Ostra 70 60 83 80 70 83 74 2 100
Czech Republic Division B 23/03/2019 14:00 Sous Zbuzany 90 100 67 80 70 100 84 1 100
Czech Republic Division B 23/03/2019 15:00 Brezova Hostoun 75 70 83 95 90 100 86 1 100
Czech Republic Division C 23/03/2019 09:15 Kolin Horky nad Jizerou 65 80 67 80 80 83 76 1 100
Czech Republic Division C 23/03/2019 09:15 Pardubice B Nachod 70 80 67 85 80 100 80 3 67
Czech Republic Division C 23/03/2019 09:30 Prepere Cesky Brod 95 100 100 80 90 83 91 1 100
Czech Republic Division C 23/03/2019 14:00 Vysoke Myto Mseno 75 100 100 85 90 100 92 3 100
Czech Republic Division D 23/03/2019 09:30 Havlickuv Brod Tasovice 95 100 100 80 70 67 85 3 100
Czech Republic Division D 23/03/2019 14:00 Blansko Lanzhot 85 90 83 75 80 100 86 1 0
Czech Republic Division D 23/03/2019 14:00 Breclav Bzenec 90 90 100 85 90 83 90 6 67
Czech Republic Division D 23/03/2019 14:00 Nove Sady Rosice 90 90 83 85 60 83 82 1 100
Czech Republic Division E 23/03/2019 09:15 Opava B HFK Olomouc 90 90 83 100 100 100 94 1 100
Czech Republic Division E 23/03/2019 14:00 Prerov Bohumin 80 70 83 100 100 100 89 1 100
Czech Republic Division E 23/03/2019 14:00 Vsetin Frydlant n. O. 85 80 100 70 80 67 80 4 100
Czech Republic Prazsky prebor 23/03/2019 09:00 Branik Dukla JM 95 100 100 95 90 83 94 2 100
Czech Republic Prazsky prebor 23/03/2019 09:30 US Prague Vrsovice 100 100 100 80 90 100 95 2 100
Czech Republic Prazsky prebor 23/03/2019 13:45 Tempo Prague CAFC 80 80 100 95 100 100 92 2 50
Czech Republic Stredocesky KP 23/03/2019 09:15 Klicany Tuchlovice 100 100 100 95 100 100 99 2 100
Czech Republic Stredocesky KP 23/03/2019 14:00 Porici n. S. Vykan 100 100 100 100 100 100 100 1 100
Czech Republic Stredocesky KP 23/03/2019 14:00 Slany Kutna Hora 90 90 100 80 80 83 87 2 50
Czech Republic Jihocesky KP 23/03/2019 14:00 Cesky Krumlov Olesnik 90 90 100 95 90 83 91 1 100
Czech Republic Jihocesky KP 23/03/2019 14:00 Katovice Cimelice 90 80 83 90 100 100 91 2 100
Czech Republic Jihocesky KP 23/03/2019 14:00 Zelec Protivin 75 90 83 70 80 83 80 2 50
Czech Republic Plzensky KP 23/03/2019 14:00 Luby Horni Briza 90 70 83 60 60 50 69 2 50
Czech Republic Plzensky KP 23/03/2019 14:00 Stribro Nyrsko 90 80 83 80 50 50 72 2 100
Czech Republic Karlovarsky KP 23/03/2019 14:00 Citice Stara Role 95 100 100 95 100 100 98 2 50
Czech Republic Karlovarsky KP 23/03/2019 14:00 Zlutice Nejdek 95 90 100 90 90 83 91 2 100
Czech Republic Ustecky KP 23/03/2019 14:00 FK Jilove Steti 90 80 100 85 80 100 89 2 100
Czech Republic Ustecky KP 23/03/2019 14:00 Srbice Krupka 95 90 100 95 100 100 97 2 100
Czech Republic Ustecky KP 23/03/2019 14:00 Vilemov Brna 70 70 67 95 90 83 79 2 100
Czech Republic Liberecky KP 23/03/2019 14:00 Bily Kostel nad Nisou Hradek nad Nisou 75 80 100 85 90 100 88 3 33
Czech Republic Liberecky KP 23/03/2019 14:00 Ceska Lipa Novy Bor 70 70 100 75 80 100 82 3 33
Czech Republic Liberecky KP 23/03/2019 14:00 Chrastava Visnova 80 70 67 85 90 100 82 1 0
Czech Republic Liberecky KP 23/03/2019 14:00 Doksy Sedmihorky 95 100 83 80 70 67 82 2 100
Czech Republic Liberecky KP 23/03/2019 14:00 Rovensko p. Tr. Zelezny Brod 80 90 83 95 90 100 90 1 100
Czech Republic Kralovehradecky KP 23/03/2019 11:00 Trebes Vysoka n. Labem 100 100 100 100 100 100 100 2 100
Czech Republic Kralovehradecky KP 23/03/2019 14:00 Chlumec nad Cidlinou Libcany 95 90 100 80 70 50 81 2 100
Czech Republic Pardubicky KP 23/03/2019 09:15 Litomysl Svitavy 95 100 100 85 80 83 91 2 100
Czech Republic Pardubicky KP 23/03/2019 13:30 Holice Moravska Trebova 95 100 100 75 80 67 86 2 100
Czech Republic Pardubicky KP 23/03/2019 13:30 Letohrad Lanskroun 85 90 67 65 60 83 75 1 100
Czech Republic Pardubicky KP 23/03/2019 13:30 Tremosnice Moravany 95 90 100 85 80 83 89 2 100
Czech Republic Vysocina KP 23/03/2019 14:00 Bystrice n. Pern. Sapeli Polna 90 80 83 65 70 67 76 2 100
Czech Republic Vysocina KP 23/03/2019 14:00 Chotebor Pribyslav 75 70 67 85 80 67 74 2 100
Czech Republic Vysocina KP 23/03/2019 14:00 Sperice Pelhrimov 95 90 100 95 90 83 92 2 100
Czech Republic Jihomoravsky KP 23/03/2019 14:00 Bosonohy Sparta Brno 80 90 67 90 90 100 86 2 100
Czech Republic Jihomoravsky KP 23/03/2019 14:00 Moravska Slavia Ivancice 100 100 100 85 100 83 95 2 100
Czech Republic Jihomoravsky KP 23/03/2019 14:00 Svratka Brno Moravsky Krumlov 85 80 67 90 90 83 82 2 100
Czech Republic Jihomoravsky KP 23/03/2019 14:00 Tisnov Vojkovice 85 80 100 95 100 100 93 1 100
Czech Republic Olomoucky KP 23/03/2019 14:00 Hnevotin Zelatovice 100 100 100 70 80 83 89 2 100
Czech Republic Olomoucky KP 23/03/2019 14:00 Mohelnice Velke Losiny 95 90 100 70 70 67 82 1 100
Czech Republic Zlinsky KP 23/03/2019 12:00 Jurinka Provodov 90 90 100 80 80 83 87 2 100
Czech Republic Zlinsky KP 23/03/2019 14:00 Brumov Luhacovice 90 80 83 80 80 67 80 1 100
Czech Republic Zlinsky KP 23/03/2019 14:00 Velke Karlovice Borsice 85 90 83 100 100 100 93 2 100
Czech Republic Moravskoslezsky KP 23/03/2019 14:00 Cesky Tesin Senov 65 70 33 100 100 100 78 2 100
Czech Republic Moravskoslezsky KP 23/03/2019 14:00 Petrovice Celadna 80 90 50 90 90 100 83 1 100
Czech Republic Moravskoslezsky KP 23/03/2019 14:00 Stara Bela Bilovec 100 100 100 80 90 67 89 2 100
Czech Republic U19 League 23/03/2019 10:00 Brno U19 Jihlava U19 80 80 67 80 80 83 78 3 100
Czech Republic U19 League 23/03/2019 10:00 Mlada Boleslav U19 Ostrava U19 75 70 50 75 70 50 65 5 80
Czech Republic U19 League 23/03/2019 10:00 Plzen U19 Sigma Olomouc U19 95 90 100 75 70 83 86 5 80
Czech Republic U19 League 23/03/2019 10:00 Slovacko U19 Karvina U19 80 70 83 75 80 50 73 5 80
Czech Republic U19 League 23/03/2019 10:00 Sparta Prague U19 Dukla Prague U19 80 80 67 95 90 100 85 1 100
Czech Republic U19 League 23/03/2019 11:00 Hradec Kralove U19 Ceske Budejovice U19 85 90 67 80 80 67 78 5 60
Czech Republic U19 League 23/03/2019 12:15 FK Pardubice U19 Pribram U19 80 80 67 85 80 100 82 5 20
Czech Republic First League Women 23/03/2019 10:00 Slavia Prague W Lok. Brno W 95 90 83 75 80 100 87 3 100
Czech Republic First League Women 23/03/2019 13:00 Hradec Kralove W Sparta Prague W 80 90 83 100 100 100 92 6 100
Denmark 2nd Division - Group 1 23/03/2019 12:00 Kolding IF Odder 90 90 100 90 80 100 92 2 100
Denmark 2nd Division - Group 1 23/03/2019 13:00 Aarhus Fremad Kjellerup 70 80 83 80 90 100 84 5 60
Denmark 2nd Division - Group 1 23/03/2019 13:00 Jammerbugt Sydvest 90 80 100 80 90 83 87 5 100
Denmark 2nd Division - Group 1 23/03/2019 14:00 Skive Dalum IF 85 80 100 75 70 100 85 1 100
Denmark 2nd Division - Group 1 23/03/2019 15:00 Brabrand Vejgaard 85 100 100 85 90 83 91 3 67
Denmark 2nd Division - Group 2 23/03/2019 12:00 Hellerup B.93 85 90 67 85 80 83 82 5 100
Denmark 2nd Division - Group 2 23/03/2019 12:00 Vanlose AB Copenhagen 90 90 100 75 80 83 86 1 100
Denmark 2nd Division - Group 2 23/03/2019 13:00 Middelfart Hillerod 75 80 83 85 90 83 83 1 100
Denmark 2nd Division - Group 2 23/03/2019 14:00 Bronshoj BK Frem 90 100 83 50 30 33 64 7 71
Denmark 3F Ligaen Women - Championship Group 23/03/2019 13:00 Brondby W VSK Aarhus W 90 90 100 90 100 100 95 6 67
Denmark 3F Ligaen Women - Championship Group 23/03/2019 14:00 Thisted FC W KoldingQ W 100 100 100 95 80 100 96 2 100
England League One 23/03/2019 12:00 Walsall Barnsley 85 90 83 60 40 33 65 7 100
England League One 23/03/2019 15:00 AFC Wimbledon Gillingham 65 70 50 70 90 50 66 2 50
England League One 23/03/2019 15:00 Bradford City Blackpool 70 70 50 65 70 83 68 1 100
England League One 23/03/2019 15:00 Burton Accrington 65 60 50 70 70 83 66 5 60
England League One 23/03/2019 15:00 Coventry Oxford Utd 80 90 83 60 50 33 66 5 100
England League One 23/03/2019 15:00 Luton Doncaster 70 80 67 95 100 83 82 3 100
England League One 23/03/2019 15:00 Peterborough Southend 75 80 67 80 80 83 78 8 75
England League One 23/03/2019 15:00 Plymouth Bristol Rovers 80 90 67 70 70 50 71 7 71
England League One 23/03/2019 15:00 Rochdale Scunthorpe 85 80 67 75 70 67 74 8 100
England League One 23/03/2019 15:00 Shrewsbury Portsmouth 85 70 83 80 90 83 82 5 80
England League Two 23/03/2019 15:00 Carlisle Cambridge Utd 95 100 100 60 60 50 78 8 75
England League Two 23/03/2019 15:00 Cheltenham Northampton 70 80 67 80 80 50 71 5 100
England League Two 23/03/2019 15:00 Colchester Tranmere 80 80 100 70 80 33 74 3 100
England League Two 23/03/2019 15:00 Crawley Lincoln 55 60 50 85 100 83 72 0 0
England League Two 23/03/2019 15:00 Grimsby Bury 65 60 67 80 60 67 66 0 0
England League Two 23/03/2019 15:00 Macclesfield Stevenage 80 80 100 75 90 83 85 1 0
England League Two 23/03/2019 15:00 Mansfield Crewe 55 60 50 70 50 67 59 5 100
England League Two 23/03/2019 15:00 MK Dons Yeovil 75 70 83 60 40 67 66 0 0
England League Two 23/03/2019 15:00 Notts Co Exeter 70 50 50 65 90 67 65 0 0
England League Two 23/03/2019 15:00 Port Vale Forest Green 50 70 50 80 80 83 69 3 67
England League Two 23/03/2019 15:00 Swindon Morecambe 70 60 83 80 60 83 73 3 33
England National League 23/03/2019 12:30 Chesterfield Sutton 70 60 83 60 60 67 67 1 100
England National League 23/03/2019 15:00 Barrow Harrogate 55 60 67 80 80 33 62 7 86
England National League 23/03/2019 15:00 Boreham Wood Aldershot 70 50 100 70 60 50 67 7 86
England National League 23/03/2019 15:00 Braintree Bromley 80 80 83 80 80 83 81 7 71
England National League 23/03/2019 15:00 FC Halifax Solihull Moors 50 50 50 75 80 83 65 2 50
England National League 23/03/2019 15:00 Hartlepool Wrexham 80 100 67 55 70 50 70 3 33
England National League 23/03/2019 15:00 Maidstone Ebbsfleet 75 70 83 65 70 50 69 6 83
England National League 23/03/2019 15:00 Salford Barnet 80 100 67 65 60 67 73 1 100
England National League North 23/03/2019 15:00 Ashton Utd Blyth 70 70 50 85 90 83 75 5 100
England National League North 23/03/2019 15:00 Chorley Leamington 90 90 83 70 90 50 79 5 100
England National League North 23/03/2019 15:00 Hereford Guiseley 85 90 83 80 70 50 76 1 100
England National League North 23/03/2019 15:00 Nuneaton Darlington 95 90 100 80 80 67 85 5 80
England National League North 23/03/2019 15:00 Southport Bradford PA 60 80 50 95 100 100 81 4 100
England National League North 23/03/2019 15:00 Spennymoor Alfreton 85 80 67 75 70 83 77 3 100
England National League North 23/03/2019 15:00 York Boston Utd 85 80 67 90 90 100 85 1 100
England National League South 23/03/2019 15:00 Billericay Hungerford 95 90 100 75 60 67 81 4 100
England National League South 23/03/2019 15:00 Concord Torquay 90 90 100 100 100 100 97 1 100
England National League South 23/03/2019 15:00 Dartford Hampton & Richmond 90 90 100 60 70 33 74 3 33
England National League South 23/03/2019 15:00 Eastbourne Boro Bath 90 100 83 80 80 83 86 1 0
England National League South 23/03/2019 15:00 Hemel Hempstead East Thurrock 90 100 83 70 70 50 77 1 100
England National League South 23/03/2019 15:00 Oxford City Dulwich Hamlet 70 80 67 75 60 83 72 1 0
England National League South 23/03/2019 15:00 Truro Chelmsford 95 90 83 75 70 67 80 7 86
England National League South 23/03/2019 15:00 Wealdstone Chippenham 80 90 83 85 90 50 80 1 100
England National League South 23/03/2019 15:00 Weston-super-Mare Welling 85 70 67 75 70 67 72 1 100
England National League South 23/03/2019 15:00 Woking Slough 90 90 83 70 80 83 83 1 0
England NPL Premier Division 23/03/2019 15:00 Bamber Bridge Farsley 90 100 83 85 80 83 87 1 100
England NPL Premier Division 23/03/2019 15:00 Gainsborough Marine 65 80 50 85 70 67 69 1 100
England NPL Premier Division 23/03/2019 15:00 Lancaster Hednesford 80 70 100 70 90 67 79 3 33
England NPL Premier Division 23/03/2019 15:00 Matlock Mickleover 70 70 50 80 100 83 76 6 67
England NPL Premier Division 23/03/2019 15:00 Nantwich Grantham 75 70 100 85 90 67 81 5 100
England NPL Premier Division 23/03/2019 15:00 South Shields Hyde 85 90 100 90 90 83 90 2 100
England NPL Premier Division 23/03/2019 15:00 Stafford Warrington 80 70 67 90 80 100 81 4 50
England NPL Premier Division 23/03/2019 15:00 Stalybridge North Ferriby 80 70 83 90 80 67 78 8 75
England NPL Premier Division 23/03/2019 15:00 Whitby Workington 80 60 100 95 100 100 89 8 100
England NPL Premier Division 23/03/2019 15:00 Witton Basford 55 60 67 95 100 83 77 1 100
England Southern League Central Division 23/03/2019 15:00 Banbury Biggleswade Town 85 80 83 70 80 83 80 8 75
England Southern League Central Division 23/03/2019 15:00 Barwell AFC Rushden & Diamonds 80 80 33 80 70 67 68 0 0
England Southern League Central Division 23/03/2019 15:00 Halesowen Leiston 70 60 50 100 100 100 80 1 100
England Southern League Central Division 23/03/2019 15:00 Kettering St. Neots 80 90 67 65 60 67 71 5 100
England Southern League Central Division 23/03/2019 15:00 Lowestoft Rushall 70 60 67 75 70 50 65 1 100
England Southern League Central Division 23/03/2019 15:00 Needham Market Coalville 90 80 100 90 90 83 89 1 100
England Southern League Central Division 23/03/2019 15:00 Redditch Tamworth 80 80 83 80 80 67 78 1 100
England Southern League Central Division 23/03/2019 15:00 Royston Stourbridge 60 60 83 75 60 50 65 1 100
England Southern League Central Division 23/03/2019 15:00 St. Ives Alvechurch 70 80 100 70 70 83 79 0 0
England Southern League Central Division 23/03/2019 15:00 Stratford King’s Lynn 60 60 67 80 80 83 72 0 0
England Southern League South Division 23/03/2019 15:00 Basingstoke Met. Police 90 100 83 85 90 67 86 0 0
England Southern League South Division 23/03/2019 15:00 Farnborough Tiverton 80 70 67 85 80 67 75 3 100
England Southern League South Division 23/03/2019 15:00 Harrow Frome 90 90 83 70 60 67 77 1 100
England Southern League South Division 23/03/2019 15:00 Hendon Hartley Wintney 80 70 83 90 90 83 83 1 100
England Southern League South Division 23/03/2019 15:00 Kings Langley Wimborne 85 80 67 90 90 83 82 1 100
England Southern League South Division 23/03/2019 15:00 Merthyr T Staines 85 80 83 85 80 83 83 0 0
England Southern League South Division 23/03/2019 15:00 Salisbury Chesham 95 90 100 60 50 50 74 1 100
England Southern League South Division 23/03/2019 15:00 Taunton Poole 90 100 83 90 100 100 94 0 0
England Southern League South Division 23/03/2019 15:00 Walton Casuals Dorchester 80 90 83 75 80 83 82 1 100
England Southern League South Division 23/03/2019 15:00 Weymouth Swindon S 90 100 83 95 100 83 92 0 0
England Isthmian League Premier Division 23/03/2019 15:00 Bognor Regis Leatherhead 85 90 67 70 90 50 75 1 100
England Isthmian League Premier Division 23/03/2019 15:00 Burgess Hill Margate 90 80 83 65 70 50 73 3 100
England Isthmian League Premier Division 23/03/2019 15:00 Carshalton Brightlingsea 90 90 83 80 70 67 80 1 100
England Isthmian League Premier Division 23/03/2019 15:00 Corinthian-Casuals Dorking 95 90 100 65 70 83 84 1 100
England Isthmian League Premier Division 23/03/2019 15:00 Folkestone Worthing 75 90 83 95 90 100 89 5 100
England Isthmian League Premier Division 23/03/2019 15:00 Haringey Enfield Town 75 80 83 75 70 83 78 1 100
England Isthmian League Premier Division 23/03/2019 15:00 Lewes Kingstonian 80 70 67 90 90 100 83 2 100
England Isthmian League Premier Division 23/03/2019 15:00 Merstham Harlow 55 70 33 85 80 100 71 7 71
England Isthmian League Premier Division 23/03/2019 15:00 Whitehawk Tonbridge 85 80 83 65 60 33 68 1 100
England Isthmian League Premier Division 23/03/2019 15:00 Wingate & Finchley Potters Bar 100 100 100 60 60 33 76 1 100
England FA Trophy - Semi 23/03/2019 15:00 AFC Telford Leyton Orient 90 80 83 60 70 67 75 1 0
England FA Trophy - Semi 23/03/2019 15:00 Stockport AFC Fylde 70 80 50 75 100 67 74 1 0
England Premier League U18 23/03/2019 11:00 Blackburn U18 Stoke City U18 100 100 100 95 90 100 98 3 100
England Premier League U18 23/03/2019 11:30 Wolverhampton U18 Everton U18 80 80 67 90 100 83 83 3 100
England Premier League U18 23/03/2019 13:00 Middlesbrough U18 Manchester City U18 95 100 100 90 90 100 96 3 100
Europe Euro - Qualification 23/03/2019 14:00 Georgia Switzerland 70 70 83 70 60 67 70 0 0
Europe Euro - Qualification 23/03/2019 17:00 Gibraltar Ireland 85 90 83 50 50 33 65 2 100
Europe Euro - Qualification 23/03/2019 17:00 Malta Faroe Islands 80 80 100 75 80 100 86 3 100
Europe Euro - Qualification 23/03/2019 17:00 Sweden Romania 50 50 50 70 70 67 59 1 0
Europe Euro - Qualification 23/03/2019 19:45 Bosnia & Herzegovina Armenia 50 60 33 75 80 83 64 0 0
Europe Euro - Qualification 23/03/2019 19:45 Italy Finland 60 60 33 60 50 50 52 1 100
Europe Euro - Qualification 23/03/2019 19:45 Liechtenstein Greece 90 80 100 50 80 33 72 2 50
Europe Euro - Qualification 23/03/2019 19:45 Spain Norway 80 80 83 65 70 50 71 2 100
Europe Euro U21 23/03/2019 18:00 Albania U21 Turkey U21 75 70 83 60 40 67 66 0 0
Europe Euro U19 - Qualification 23/03/2019 10:00 Germany U19 Norway U19 85 80 67 85 90 67 79 1 100
Europe Euro U19 - Qualification 23/03/2019 10:30 Serbia U19 Belgium U19 70 70 50 90 100 100 80 1 100
Europe Euro U19 - Qualification 23/03/2019 14:00 France U19 Switzerland U19 80 70 67 85 80 83 78 0 0
Europe Euro U19 - Qualification 23/03/2019 14:00 Greece U19 England U19 75 80 83 85 80 83 81 2 100
Europe Euro U19 - Qualification 23/03/2019 14:00 Italy U19 Ukraine U19 90 100 83 80 80 83 86 0 0
Europe Euro U19 - Qualification 23/03/2019 14:00 Russia U19 Romania U19 80 100 67 90 90 83 85 1 100
Europe Euro U19 - Qualification 23/03/2019 15:00 Netherlands U19 Slovenia U19 90 100 83 70 80 67 82 1 100
Europe Euro U19 - Qualification 23/03/2019 15:00 Scotland U19 Cyprus U19 80 70 100 55 50 100 76 0 0
Europe Euro U19 - Qualification 23/03/2019 16:00 Hungary U19 Croatia U19 80 70 67 75 90 67 75 1 100
Europe Euro U19 - Qualification 23/03/2019 16:00 Israel U19 Poland U19 80 100 100 70 60 67 79 0 0
Europe Euro U19 - Qualification 23/03/2019 16:30 Czech Republic U19 Denmark U19 75 80 83 85 80 67 78 0 0
Europe Euro U19 - Qualification 23/03/2019 17:00 Portugal U19 Turkey U19 80 80 50 70 80 67 71 2 100
Europe Euro U17 - Qualification 23/03/2019 11:00 Germany U17 Iceland U17 85 100 83 80 90 83 87 0 0
Europe Euro U17 - Qualification 23/03/2019 12:00 Austria U17 Turkey U17 80 80 83 90 80 100 86 0 0
Europe Euro U17 - Qualification 23/03/2019 12:00 Czech Republic U17 Northern Ireland U17 80 80 50 75 80 83 75 1 100
Europe Euro U17 - Qualification 23/03/2019 12:00 Portugal U17 Poland U17 85 90 100 85 100 83 91 1 100
Europe Euro U17 - Qualification 23/03/2019 15:00 Netherlands U17 Israel U17 90 90 100 70 60 50 77 0 0
Europe Euro U17 - Qualification 23/03/2019 16:00 Russia U17 Scotland U17 70 70 83 60 60 83 71 0 0
Europe Euro U17 - Qualification 23/03/2019 16:30 Slovenia U17 Belarus U17 80 80 83 70 70 67 75 1 0
Europe Euro U17 Women - Qualification 23/03/2019 16:30 Norway U17 W Scotland U17 W 80 90 83 80 70 83 81 1 100
Finland Liiga Women 23/03/2019 11:00 TiPS W Aland Utd W 85 90 83 75 70 50 76 2 50
Finland Liiga Women 23/03/2019 12:00 ONS Oulu W HJK W 100 100 100 80 80 100 93 4 75
France National 2 - Group A 23/03/2019 16:00 Hyeres Pontarlier 65 40 67 75 60 83 65 1 100
France National 2 - Group A 23/03/2019 17:00 Annecy Marseille Endoume 70 50 67 80 60 100 71 1 100
France National 2 - Group A 23/03/2019 17:00 Grasse Toulon 70 80 83 60 50 67 68 3 100
France National 2 - Group A 23/03/2019 17:00 Jura Sud Monts 70 70 67 55 40 33 56 6 83
France National 2 - Group A 23/03/2019 17:00 Lyon II Saint Priest 80 90 100 70 80 67 81 3 33
France National 2 - Group A 23/03/2019 17:00 Martigues Athletico M. 70 60 50 85 80 100 74 1 100
France National 2 - Group B 23/03/2019 17:00 Blois Colomiers 85 90 83 60 70 50 73 1 0
France National 2 - Group B 23/03/2019 17:00 Bordeaux II Les Herbiers 45 70 50 85 100 67 69 1 0
France National 2 - Group B 23/03/2019 17:00 Saint-Pryve Bergerac 70 80 67 50 60 67 66 1 0
France National 2 - Group B 23/03/2019 17:00 St Etienne II Sete 75 80 33 70 70 67 66 1 100
France National 2 - Group B 23/03/2019 17:00 Trelissac Andrezieux 65 70 50 75 70 83 69 1 100
France National 2 - Group B 23/03/2019 18:00 Stade Montois Stade Bordelais 85 80 100 60 60 33 70 3 67
France National 2 - Group C 23/03/2019 14:00 Furiani Agliani Vannes 65 50 67 80 70 67 66 1 100
France National 2 - Group C 23/03/2019 14:30 Oissel Saint-Malo 70 70 83 70 90 83 78 1 0
France National 2 - Group C 23/03/2019 17:00 Chartres Stade Briochin 75 70 83 70 80 83 77 3 67
France National 2 - Group C 23/03/2019 17:00 Granville Lorient II 85 90 100 65 70 67 79 5 40
France National 2 - Group C 23/03/2019 17:00 Mantes Paris SG II 55 60 67 95 100 100 79 3 100
France National 2 - Group C 23/03/2019 17:00 Nantes II Poissy 65 60 83 60 50 83 67 1 0
France National 2 - Group C 23/03/2019 17:00 Vitre Le Havre II 70 90 100 80 70 83 82 3 100
France National 2 - Group C 23/03/2019 18:00 Boulogne Bastia-Borgo 65 50 83 85 60 67 68 1 100
France National 2 - Group D 23/03/2019 14:00 Creteil Schiltigheim 65 80 83 65 50 100 74 1 0
France National 2 - Group D 23/03/2019 15:00 Arras ASM Belfort 85 80 100 50 50 33 66 1 0
France National 2 - Group D 23/03/2019 15:00 Haguenau Feignies-Aulnoye 75 80 83 75 100 83 83 1 100
France National 2 - Group D 23/03/2019 15:00 Lille II Lusitanos 70 50 67 85 100 100 79 5 80
France National 2 - Group D 23/03/2019 17:00 Bobigny Sainte-Genevieve 80 90 67 70 60 67 72 1 100
France National 2 - Group D 23/03/2019 17:00 IC Croix Epinal 70 60 67 75 60 83 69 1 100
France National 2 - Group D 23/03/2019 17:00 Reims II Sedan 65 60 67 50 50 50 57 1 0
France Division 1 Women 23/03/2019 13:45 Montpellier W Guingamp W 85 90 100 70 60 67 79 5 80
Germany 3. Liga 23/03/2019 13:00 Grossaspach Wurzburger Kickers 65 60 50 75 70 83 67 1 0
Germany 3. Liga 23/03/2019 13:00 Hallescher Wehen 65 70 67 85 90 83 77 8 88
Germany 3. Liga 23/03/2019 13:00 Jena Uerdingen 65 50 67 95 100 83 77 1 100
Germany 3. Liga 23/03/2019 13:00 Karlsruher Hansa Rostock 80 90 67 80 70 67 76 3 33
Germany 3. Liga 23/03/2019 13:00 Munich 1860 Meppen 75 90 67 75 70 83 77 1 0
Germany 3. Liga 23/03/2019 13:00 Preussen Munster Unterhaching 65 60 50 60 60 17 52 7 71
Germany Regionalliga North 23/03/2019 12:00 Hamburger SV II Luneburger Hansa 75 70 67 95 100 83 82 8 88
Germany Regionalliga North 23/03/2019 12:00 Wolfsburg II SC Weiche-08 80 80 83 80 70 67 77 3 100
Germany Regionalliga North 23/03/2019 13:00 Egestorf-Langreder Hannover II 65 50 67 60 60 17 53 5 80
Germany Regionalliga Nordost 23/03/2019 12:30 Bischofswerdaer Viktoria Berlin 75 70 83 50 50 50 63 1 0
Germany Regionalliga Nordost 23/03/2019 12:30 Chemnitzer Bautzen 90 90 100 55 70 50 76 1 0
Germany Regionalliga West 23/03/2019 13:00 B. Monchengladbach II TV Herkenrath 70 50 67 100 100 100 81 1 100
Germany Regionalliga West 23/03/2019 13:00 Dortmund II Kaan-Marienborn 85 80 83 80 90 83 84 1 100
Germany Regionalliga West 23/03/2019 13:00 Straelen RW Essen 90 90 100 70 80 67 83 1 100
Germany Regionalliga West 23/03/2019 13:00 Viktoria Koln Wuppertaler 85 80 83 85 80 83 83 5 100
Germany Regionalliga West 23/03/2019 13:00 Wattenscheid Rodinghausen 80 80 83 85 80 67 79 7 86
Germany Regionalliga West 23/03/2019 13:00 Wiedenbruck Bonner 80 80 67 75 70 83 76 5 100
Germany Regionalliga Sudwest 23/03/2019 13:00 Freiburg II Worms 75 90 83 80 80 83 82 8 88
Germany Regionalliga Sudwest 23/03/2019 13:00 Hessen Dreieich Elversberg 60 70 50 75 80 67 67 1 100
Germany Regionalliga Sudwest 23/03/2019 13:00 Mannheim Stuttgart II 95 100 100 85 90 67 89 5 20
Germany Regionalliga Sudwest 23/03/2019 13:00 Saarbrucken Kickers Offenbach 100 100 100 80 90 83 92 8 88
Germany Regionalliga Sudwest 23/03/2019 13:00 Stadtallendorf Pirmasens 65 50 67 75 80 67 67 1 0
Germany Regionalliga Sudwest 23/03/2019 13:00 Steinbach Haiger Balingen 60 60 83 80 90 83 76 1 0
Germany Regionalliga Sudwest 23/03/2019 13:00 Ulm Mainz II 75 80 67 75 80 83 77 5 80
Germany Regionalliga Bayern 23/03/2019 13:00 Augsburg II Eichstatt 80 80 83 95 100 100 90 3 67
Germany Regionalliga Bayern 23/03/2019 13:00 Garching Ingolstadt II 65 70 67 85 90 83 77 7 100
Germany Regionalliga Bayern 23/03/2019 13:00 Heimstetten Nurnberg II 90 80 83 70 50 83 76 5 60
Germany Regionalliga Bayern 23/03/2019 13:00 Rosenheim Furth II 60 70 67 70 90 100 76 7 71
Germany Regionalliga Bayern 23/03/2019 13:00 Schalding Illertissen 70 80 83 90 80 100 84 8 75
Germany Regionalliga Bayern 23/03/2019 13:00 SpVgg Bayreuth Pipinsried 80 70 100 95 100 100 91 3 100
Germany Oberliga NOFV- Süd 23/03/2019 13:00 Inter Leipzig Jena II 70 80 67 90 90 83 80 5 80
Germany Oberliga NOFV- Süd 23/03/2019 13:00 Krieschow Halle 70 60 83 85 90 100 81 3 100
Germany Oberliga NOFV- Süd 23/03/2019 13:00 Luckenwalde Nordhausen II 90 90 83 85 80 100 88 1 100
Germany Oberliga Schleswig - Holstein 23/03/2019 12:30 SC Weiche-08 II Eichede 80 70 83 75 90 67 78 1 100
Germany Oberliga Schleswig - Holstein 23/03/2019 13:00 Eutin VfR Neumunster 100 100 100 70 80 67 86 3 67
Germany Oberliga Schleswig - Holstein 23/03/2019 13:00 Flensburg Bordesholm 90 100 83 90 100 100 94 1 100
Germany Oberliga Schleswig - Holstein 23/03/2019 13:00 Neumunster Heider SV 85 90 83 85 70 83 83 5 100
Germany Oberliga Schleswig - Holstein 23/03/2019 13:00 TSV Kropp Lubeck II 100 100 100 95 90 83 95 1 100
Germany Oberliga Hamburg 23/03/2019 12:00 Dassendorf TuS Osdorf 75 50 67 95 90 100 79 5 80
Germany Oberliga Hamburg 23/03/2019 13:00 Meiendorfer SV Rugenbergen 80 100 83 90 100 83 89 1 100
Germany Oberliga Bremen 23/03/2019 14:00 Blumenthaler Werder Bremen III 90 90 100 95 90 83 91 5 100
Germany Oberliga Niedersachsen 23/03/2019 13:00 Braunschweig II Spelle-Venhaus 90 100 83 95 90 83 90 1 100
Germany Oberliga Hessen 23/03/2019 13:00 Hadamar Viktoria Griesheim 95 90 100 80 100 83 91 5 100
Germany Oberliga Hessen 23/03/2019 13:00 Kassel Alzenau 80 80 83 100 100 100 91 1 100
Germany Oberliga Hessen 23/03/2019 14:00 Ederbergland Hunfelder 90 90 83 75 80 83 84 1 100
Germany Oberliga Hessen 23/03/2019 14:00 Flieden Baunatal 90 90 83 80 70 50 77 3 100
Germany Oberliga Hessen 23/03/2019 14:00 Waldgirmes Ginsheim 80 70 67 80 80 67 74 3 67
Germany Oberliga Rheinland - Pfalz/Saar 23/03/2019 13:30 Arminia Ludwigshafen Rochling 95 90 100 75 60 83 84 3 100
Germany Oberliga Rheinland - Pfalz/Saar 23/03/2019 13:30 Pfeddersheim Idar-Oberstein 85 90 83 95 90 83 88 3 100
Germany Oberliga Rheinland - Pfalz/Saar 23/03/2019 14:30 Diefflen Hertha Wiesbach 75 70 67 80 90 83 78 5 80
Germany Oberliga Rheinland - Pfalz/Saar 23/03/2019 14:30 Engers Kaiserslautern II 75 90 67 75 100 100 84 3 33
Germany Oberliga Rheinland - Pfalz/Saar 23/03/2019 14:30 Karbach Eintracht Trier 85 80 100 90 80 83 86 3 100
Germany Oberliga Rheinland - Pfalz/Saar 23/03/2019 14:30 Mechtersheim Hassia Bingen 85 90 100 90 90 83 90 1 100
Germany Oberliga Bayern Nord 23/03/2019 13:00 Aubstadt Abtswind 90 100 100 100 100 100 98 1 100
Germany Oberliga Bayern Nord 23/03/2019 13:00 Sand DJK Bamberg 90 90 83 75 70 50 76 5 80
Germany Oberliga Bayern Nord 23/03/2019 14:00 ATSV Neumarkt 80 70 83 90 90 100 86 1 100
Germany Oberliga Bayern Nord 23/03/2019 14:00 Gebenbach Jahn Forchheim 95 100 100 95 100 100 98 3 100
Germany Oberliga Bayern Nord 23/03/2019 14:00 Wurzburger FV Erlangen 90 90 83 85 80 67 82 3 100
Germany Oberliga Bayern Nord 23/03/2019 15:00 Grossbardorf Vach 85 90 83 100 100 100 93 1 100
Germany Oberliga Bayern Süd 23/03/2019 13:00 Ismaning Munich 1860 II 85 80 83 90 100 100 90 3 100
Germany Oberliga Bayern Süd 23/03/2019 13:00 Pullach Nordlingen 85 90 67 85 80 67 79 1 100
Germany Oberliga Bayern Süd 23/03/2019 13:00 Unterfohring Holzkirchen 70 70 83 95 90 100 85 1 100
Germany Oberliga Bayern Süd 23/03/2019 14:00 Kottern-St. Mang Vilzing 90 80 83 65 70 67 76 5 80
Germany Oberliga Bayern Süd 23/03/2019 14:00 Schwaben Augsburg Rain/Lech 75 80 67 95 100 100 86 3 67
Germany Oberliga Baden - Württemberg 23/03/2019 13:00 Reutlingen Spielberg 75 90 67 75 90 83 80 5 100
Germany Oberliga Baden - Württemberg 23/03/2019 13:00 Stutt. Kickers Ger. Friedrichstal 65 80 50 95 100 100 82 1 100
Germany Oberliga Baden - Württemberg 23/03/2019 14:00 Bahlinger Linx 85 100 100 85 90 67 88 1 100
Germany Oberliga Baden - Württemberg 23/03/2019 14:00 Neckarsulmer Pforzheim 65 40 83 75 90 100 76 1 0
Germany Oberliga Baden - Württemberg 23/03/2019 14:00 Oberachern Freiberg 80 90 83 80 70 50 76 3 67
Germany Oberliga Niederrhein 23/03/2019 15:00 Homberg Kleve 90 100 100 80 90 100 93 1 0
Germany Bundesliga Women 23/03/2019 13:00 Hoffenheim W Freiburg W 85 70 67 95 90 100 84 6 67
Greece Football League 23/03/2019 13:00 Aiginiakos Chania Kissamikos 60 60 50 50 50 50 53 3 100
Greece Football League 23/03/2019 13:00 Kerkyra Ergotelis 65 60 67 75 60 83 68 3 100
Greece Football League 23/03/2019 13:00 Platanias FC Volos NFC 50 60 67 85 70 83 69 1 100
Greece Football League 23/03/2019 13:00 Sparti Aittitos Spata 65 70 67 70 70 83 71 1 0
Hong Kong Premier League 23/03/2019 09:30 Kitchee Yuen Long 100 100 100 80 80 83 91 8 88
Ireland Division 1 23/03/2019 14:30 Cabinteely Limerick 80 80 83 75 90 67 79 5 80
Italy Serie C - Group A 23/03/2019 13:30 Arzachena Pontedera 65 60 17 75 70 50 56 3 100
Italy Serie C - Group A 23/03/2019 13:30 Cuneo Alessandria 65 60 33 70 90 33 59 5 60
Italy Serie C - Group A 23/03/2019 13:30 Gozzano Novara 50 40 67 75 60 83 62 1 0
Italy Serie C - Group A 23/03/2019 13:30 Juventus U23 Pro Vercelli 40 50 50 50 60 83 56 1 0
Italy Serie C - Group A 23/03/2019 13:30 Lucchese Pro Patria 50 70 17 60 40 17 42 1 100
Italy Serie C - Group A 23/03/2019 13:30 Pistoiese Olbia 60 60 50 65 60 17 52 5 60
Italy Serie C - Group A 23/03/2019 19:30 Arezzo Piacenza 65 70 67 60 70 67 66 5 80
Italy Serie C - Group A 23/03/2019 19:30 Entella Siena 70 70 50 75 90 67 70 2 50
Italy Serie C - Group A 23/03/2019 19:30 Pisa Carrarese 75 80 50 85 90 83 77 7 71
Italy Serie A Women 23/03/2019 14:00 ASD Verona W Sassuolo W 75 70 83 85 100 67 80 3 100
Italy Serie A Women 23/03/2019 14:00 Tavagnacco W Chievo Verona W 80 80 67 95 90 83 82 2 100
Japan J-League Division 2 23/03/2019 05:00 Albirex Niigata Avispa Fukuoka 60 70 33 50 70 33 53 5 80
Japan J-League Division 2 23/03/2019 05:00 Kofu Kanazawa 50 50 33 65 70 83 59 2 100
Japan J-League Division 2 23/03/2019 05:00 Omiya Ardija Mito 55 60 17 55 40 67 49 4 75
Japan J-League Division 2 23/03/2019 05:00 Yokohama Gifu 60 90 33 65 70 50 61 8 63
Japan J-League Division 2 23/03/2019 06:00 Kashiwa Okayama 75 70 33 60 60 67 61 1 0
Japan J-League Division 2 23/03/2019 08:00 Ehime V-Varen Nagasaki 55 50 67 60 60 33 54 8 63
Kenya Premier League 23/03/2019 12:00 Chemelil Bandari 75 60 67 75 80 50 68 5 0
Kenya Premier League 23/03/2019 12:00 Leopards Western Stima 70 50 50 60 60 83 62 3 33
Kenya Premier League 23/03/2019 12:00 Tusker Kariobangi Sharks 55 80 33 60 70 33 55 4 50
Lithuania I Lyga 23/03/2019 11:00 Kretinga Trakai 2 100 100 100 100 90 100 98 2 50
Lithuania I Lyga 23/03/2019 11:00 Zalgiris 2 Nevezis Kedainiai 85 90 83 95 90 100 91 5 100
Mexico Liga MX Women - Clausura 23/03/2019 17:00 Atlas W Club Leon W 80 100 83 70 60 83 79 3 67
Mexico Liga MX Women - Clausura 23/03/2019 18:00 Club America W Club Tijuana W 70 70 83 70 80 67 73 3 33
Morocco Botola Pro 23/03/2019 15:00 Berkane Olympique Khouribga 75 80 67 65 70 83 73 7 57
Morocco Botola Pro 23/03/2019 15:00 FUS Rabat Difaa El Jadidi 45 40 17 65 80 100 58 8 25
Morocco Botola Pro 23/03/2019 15:00 IR Tanger FAR Rabat 50 40 67 70 60 100 64 7 43
Morocco Botola Pro 23/03/2019 15:00 Kawkab Marrakech Raja Casablanca 70 80 83 65 70 67 72 6 83
Morocco Botola Pro 23/03/2019 15:00 Olympique de Safi Hassania Agadir 65 60 67 45 30 17 47 8 50
Morocco Botola Pro 23/03/2019 15:00 Rapide Oued Zem Moghreb Tetouan 70 60 67 60 60 67 64 3 67
Morocco Botola Pro 23/03/2019 15:00 Wydad Hoceima 55 60 83 70 70 100 73 6 50
Morocco Botola Pro 23/03/2019 15:00 Youssoufia Berrechid Mouloudia Oujda 75 70 83 50 70 50 66 5 60
Morocco Botola 2 23/03/2019 14:00 Benguerir RAC Casablanca 50 60 33 70 60 17 48 1 100
Morocco Botola 2 23/03/2019 14:00 Dcheira Sale 90 90 100 70 70 67 81 5 100
Morocco Botola 2 23/03/2019 14:00 Ittihad Khemisset Chabab Atlas Khenifra 60 30 50 60 80 50 55 1 0
Morocco Botola 2 23/03/2019 14:00 Kasba Tadla Khemis Zemamra 45 70 50 35 50 17 44 1 0
Morocco Botola 2 23/03/2019 14:00 Maghreb Fez KAC Kenitra 70 70 50 80 60 67 66 5 60
Morocco Botola 2 23/03/2019 14:00 Salmi Wydad Fes 75 70 67 60 60 67 66 1 100
Morocco Botola 2 23/03/2019 14:00 Sidi Kacem Jeunesse Massira 80 80 83 65 80 83 79 5 60
Morocco Botola 2 23/03/2019 14:00 Widad Temara Raja Beni Mellal 45 50 33 65 60 67 53 5 40
Netherlands Tweede Divisie 23/03/2019 13:30 Barendrecht Jong Vitesse 90 90 100 75 80 83 86 3 67
Netherlands Tweede Divisie 23/03/2019 13:30 Jong Almere City Scheveningen 90 90 100 85 80 67 85 1 100
Netherlands Tweede Divisie 23/03/2019 14:00 Kozakken Boys Excelsior Maassluis 85 90 100 85 80 100 90 5 60
Netherlands Tweede Divisie 23/03/2019 14:00 Spakenburg GVVV 95 90 100 75 100 83 91 3 67
Netherlands Tweede Divisie 23/03/2019 14:30 HFC IJsselmeervogels 60 80 50 90 90 100 78 4 50
Netherlands Tweede Divisie 23/03/2019 14:30 Katwijk Rijnsburgse Boys 70 60 100 95 100 100 88 2 100
Netherlands Tweede Divisie 23/03/2019 14:30 Lienden HHC 95 90 100 95 90 100 95 6 67
Netherlands Derde Divisie 23/03/2019 13:30 Eemdijk Quick Boys 85 90 83 100 100 100 93 1 100
Netherlands Derde Divisie 23/03/2019 13:30 Harkemase Boys Ajax (Am) 90 100 83 85 90 100 91 1 100
Netherlands Derde Divisie 23/03/2019 13:30 Hoek Jong Groningen 90 100 100 80 90 100 93 1 100
Netherlands Derde Divisie 23/03/2019 13:30 VV DOVO ASWH 90 100 83 90 90 83 89 3 67
Netherlands Derde Divisie 23/03/2019 13:30 VVOG De Dijk 80 70 83 90 90 67 80 1 100
Netherlands Derde Divisie 23/03/2019 17:00 Achilles 29 Noordwijk 85 80 83 90 100 67 84 1 100
Netherlands Derde Divisie 23/03/2019 17:00 SJC Noordwijk Stedoco 95 100 100 70 60 67 82 1 100
New Zealand Football Championship 23/03/2019 01:35 Eastern Suburbs Canterbury 90 70 100 70 80 83 82 6 100
Northern Ireland NIFL Premiership 23/03/2019 13:00 Institute Coleraine 90 90 83 85 90 100 90 6 100
Northern Ireland NIFL Premiership 23/03/2019 15:00 Ards Crusaders 70 60 83 65 60 83 70 8 50
Northern Ireland NIFL Premiership 23/03/2019 15:00 Ballymena Warrenpoint 85 90 83 90 90 83 87 8 100
Northern Ireland NIFL Premiership 23/03/2019 17:30 Newry City Glenavon 80 80 67 85 90 67 78 2 100
North Macedonia Division 1 23/03/2019 13:30 KF Gostivar Vellazerimi 75 60 67 70 80 83 72 4 75
North Macedonia Division 1 23/03/2019 13:30 Pelister Labunishta 55 80 33 55 50 33 51 1 100
North Macedonia Division 1 23/03/2019 13:30 Plackovica Bregalnica Stip 75 70 50 80 70 83 71 5 80
North Macedonia Division 1 23/03/2019 13:30 Struga Trim & Lum FK Skopje 65 60 50 55 50 83 61 1 0
Norway Toppserien Women 23/03/2019 13:00 LSK Kvinner W Kolbotn W 90 100 83 80 70 67 82 6 83
Norway Toppserien Women 23/03/2019 13:00 Sandviken W Roa W 75 70 67 95 100 100 84 6 83
Norway Toppserien Women 23/03/2019 14:00 Klepp W Avaldsnes W 75 90 67 85 100 67 81 6 83
Panama LPF - Clausura 23/03/2019 01:00 Santa Gema Plaza Amador 90 80 83 55 50 50 68 8 50
Paraguay Primera Division - Apertura 23/03/2019 21:15 Cerro Porteno Guarani 75 80 83 90 80 100 85 8 75
Peru Liga 1 - Apertura 23/03/2019 20:30 Ayacucho Alianza Lima 85 90 83 85 80 83 84 8 75
Peru Liga 1 - Apertura 23/03/2019 22:45 AD Cantolao Sporting Cristal 80 90 67 80 100 67 81 6 100
Poland Division 1 23/03/2019 14:00 Olsztyn Rakow 75 60 83 70 80 67 72 3 100
Poland Division 1 23/03/2019 16:00 Garbarnia Suwalki 70 70 83 85 70 83 77 1 100
Poland Division 2 23/03/2019 12:00 Blekitni Stargard R. Rzeszow 75 90 83 65 70 33 69 1 0
Poland Division 2 23/03/2019 13:00 Radomiak Radom S. Wola 80 90 100 70 70 33 74 7 71
Poland Division 2 23/03/2019 14:00 Pogon Siedlce ROW Rybnik 85 70 83 70 70 67 74 1 100
Poland Division 2 23/03/2019 14:00 Siarka Tarnobrzeg Gryf Wejherowo 75 70 67 85 100 83 80 6 100
Poland Division 2 23/03/2019 14:00 Skra Pruszkow 50 30 50 90 100 83 67 1 100
Poland Division 2 23/03/2019 16:00 GKS Belchatow Elblag 35 50 33 75 80 83 59 5 60
Poland Division 2 23/03/2019 16:00 Ol. Grudziadz Leczna 90 80 83 85 80 67 81 5 60
Poland Division 2 23/03/2019 18:10 Widzew Lodz Elana Torun 70 80 67 60 50 33 60 1 0
Poland III Liga - Group I 23/03/2019 14:00 LKS Lomza Legionowo 95 100 100 75 90 67 88 1 100
Poland III Liga - Group I 23/03/2019 17:00 Ostroda Huragan Morag 75 80 83 80 90 83 82 2 0
Poland III Liga - Group I 23/03/2019 11:00 Lech Poznan 2 KP Starogard Gdanski 80 90 67 65 50 83 72 3 100
Poland III Liga - Group I 23/03/2019 14:30 Gornik Konin Kotwica Kolobrzeg 80 90 83 90 100 100 91 3 100
Poland III Liga - Group I 23/03/2019 14:30 Jarocin Swit Skolwin 65 60 83 60 70 83 70 5 100
Poland III Liga - Group I 23/03/2019 17:00 KKS Kalisz Kleczew 80 90 100 75 90 67 84 4 50
Poland III Liga - Group I 23/03/2019 12:00 Zaglebie 2 Ruch Zdzieszowice 75 80 83 70 50 67 71 3 100
Poland III Liga - Group I 23/03/2019 15:00 Brzeg Sleza Wroclaw 85 80 83 70 60 50 71 5 80
Poland III Liga - Group I 23/03/2019 15:00 Gwarek Tarnowskie Gory KS Polkowice 60 70 33 85 70 83 67 3 100
Poland III Liga - Group I 23/03/2019 15:00 Pniowek Piast Zmigrod 75 70 100 80 90 67 80 5 60
Poland III Liga - Group I 23/03/2019 14:00 Avia Swidnik Ostrowiec Swietokrzyski 65 70 33 70 80 67 64 5 40
Poland III Liga - Group I 23/03/2019 14:00 Orleta Radzyn S. Rzeszow 80 70 83 90 80 67 78 2 100
Poland III Liga - Group I 23/03/2019 14:00 Wislanie Jaskowice Chelmianka Chelm 95 90 83 85 90 67 85 3 100
Poland III Liga - Group I 23/03/2019 14:00 Wolka Pelkinska NKP Podhale Nowy Targ 70 90 67 65 70 67 71 3 67
Poland III Liga - Group I 23/03/2019 14:30 Sola Oswiecim Lublin 75 70 67 80 70 83 74 4 100
Poland Ekstraliga Women 23/03/2019 10:00 AZS Wroclaw W Biala Podlaska W 85 90 67 85 90 83 83 4 100
Poland Ekstraliga Women 23/03/2019 10:00 Medyk Konin W Mitech Zywiec W 95 100 100 85 90 100 95 2 100
Poland Ekstraliga Women 23/03/2019 12:00 AZS PWSZ Walbrzych W UJ Krakow W 75 90 50 80 70 83 75 3 33
Portugal Liga Revelacao U23 - Relegation Group 23/03/2019 16:00 CD Cova da Piedade U23 Portimonense U23 90 90 100 80 70 67 83 3 100
Portugal Liga Revelacao U23 - Relegation Group 23/03/2019 16:00 Setubal U23 Guimaraes U23 85 60 100 65 60 50 70 2 100
Romania Liga 2 23/03/2019 09:00 Balotesti Ripensia Timisoara 75 80 67 70 70 67 71 3 100
Romania Liga 2 23/03/2019 09:00 Luceafarul Oradea Aerostar 80 60 83 90 100 100 86 1 100
Romania Liga 2 23/03/2019 09:00 Metaloglobus F. Constanta 60 30 67 75 60 67 60 1 100
Romania Liga 2 23/03/2019 09:00 Pandurii Braila 95 100 100 85 90 67 89 3 100
Romania Liga 2 23/03/2019 11:00 Academica Clinceni UTA Arad 60 70 83 85 70 83 75 1 0
Russia PFL - South 23/03/2019 11:00 SKA Rostov Dynamo Stavropol 50 30 17 85 90 67 56 4 100
Russia PFL - South 23/03/2019 12:00 Biolog Legion Dynamo 60 70 50 70 70 33 59 5 60
Russia PFL - South 23/03/2019 12:00 Maykop Mashuk 65 70 50 80 80 100 74 5 80
Russia PFL - South 23/03/2019 13:00 FK Chayka Vladikavkaz 80 70 83 75 90 67 78 6 67
Rwanda National Football league 23/03/2019 13:30 APR Sunrise 65 50 67 60 50 33 54 5 80
Rwanda National Football league 23/03/2019 13:30 AS Kigali Rayon Sport 55 80 50 60 70 50 61 5 40
Rwanda National Football league 23/03/2019 13:30 Etincelles Espoir 55 60 33 65 80 50 57 5 60
Rwanda National Football league 23/03/2019 13:30 Kirehe Amagaju 40 50 17 75 90 67 56 4 75
Rwanda National Football league 23/03/2019 13:30 Musanze Gicumbi 65 70 50 50 60 50 58 4 75
Saudi Arabia Saudi Professional League 23/03/2019 17:05 Al-Hilal Ohod 80 90 50 75 90 83 78 2 50
Scotland Championship 23/03/2019 15:00 Dundee Utd Alloa 70 70 50 85 100 83 76 7 100
Scotland League One 23/03/2019 15:00 Airdrieonians Forfar Athletic 60 50 50 90 80 100 72 8 75
Scotland League One 23/03/2019 15:00 East Fife Brechin 85 80 83 75 80 67 78 8 63
Scotland League One 23/03/2019 15:00 Montrose Stenhousemuir 80 90 67 85 100 83 84 7 57
Scotland League One 23/03/2019 15:00 Raith Dumbarton 90 80 67 85 80 100 84 8 88
Scotland League One 23/03/2019 15:00 Stranraer Arbroath 80 90 83 70 70 83 79 8 75
Scotland League Two 23/03/2019 15:00 Clyde Annan 70 60 67 90 70 100 76 8 63
Scotland League Two 23/03/2019 15:00 Edinburgh City Peterhead 80 80 67 80 90 50 74 7 57
Scotland League Two 23/03/2019 15:00 Elgin City Albion Rovers 95 90 83 80 60 33 74 8 88
Scotland League Two 23/03/2019 15:00 Stirling Berwick 70 50 50 95 90 83 73 8 50
Scotland Highland League 23/03/2019 15:00 Brora Rangers Cove Rangers 80 90 67 65 50 50 67 3 0
Scotland Highland League 23/03/2019 19:45 Formartine Utd Clachnacuddin 80 80 67 85 90 67 78 3 100
Scotland Challenge Cup 23/03/2019 16:30 Connahs Q. Ross County 90 80 83 85 70 83 82 0 0
Serbia Prva Liga 23/03/2019 14:00 Bezanija Zarkovo 85 70 100 85 80 67 81 1 100
Serbia Prva Liga 23/03/2019 14:00 Buducnost Dobanovci Metalac 65 50 50 90 80 83 70 3 67
Serbia Prva Liga 23/03/2019 14:00 FK Indjija Zlatibor Cajetina 65 80 67 75 60 67 69 1 0
Serbia Prva Liga 23/03/2019 14:00 Novi Pazar Backa Topola 70 70 67 85 70 83 74 3 100
Serbia Prva Liga 23/03/2019 14:00 Radnicki 1923 Becej 70 70 100 65 80 17 67 1 100
Serbia Prva Liga 23/03/2019 14:00 Sindjelic Beograd Javor 60 30 50 70 80 67 59 2 50
Serbia Prva Liga 23/03/2019 14:00 Sloboda Teleoptik 55 40 33 60 50 83 54 4 100
Serbia Prva Liga 23/03/2019 17:30 Borac Trayal Krusevac 75 80 67 65 60 83 72 1 100
Slovakia 2. liga 23/03/2019 14:00 Bardejov Pohronie 85 60 83 75 80 50 72 7 71
Slovakia 2. liga 23/03/2019 14:00 Dubnica Samorin 85 90 67 85 70 83 80 1 100
Slovakia 2. liga 23/03/2019 14:00 Lipany Poprad 75 70 33 85 90 67 70 5 80
Slovakia 2. liga 23/03/2019 14:00 L. Mikulas Trebisov 90 70 100 75 90 50 79 3 67
Slovakia 2. liga 23/03/2019 14:00 Presov Zilina B 80 90 100 95 90 100 92 3 100
Slovakia Divison C West 23/03/2019 14:00 Puchov Kalna n. Hronom 75 70 83 65 50 67 68 1 100
Slovakia Divison C West 23/03/2019 14:00 Sala AFC Nove Mesto 80 90 100 55 60 67 75 1 0
Slovakia Divison C East 23/03/2019 09:30 B. Nova Ves 1.FK Svidnik 85 80 100 70 70 67 79 3 33
Slovakia Divison C East 23/03/2019 14:00 Giraltovce Krompachy 70 80 83 70 70 83 76 3 67
Slovakia Divison C East 23/03/2019 14:00 Plavnica Stropkov 80 80 67 80 80 50 73 5 80
Slovakia Divison C East 23/03/2019 14:00 Spisska Nova Ves FC Kosice 85 80 100 85 90 83 87 1 100
Slovakia Divison C Central 23/03/2019 14:00 Cadca Zvolen 75 80 33 75 80 83 71 1 100
Slovenia 2. SNL 23/03/2019 13:00 Drava Nafta 80 90 50 85 90 100 82 3 100
Slovenia 2. SNL 23/03/2019 14:00 Jadran Dekani Radomlje 85 90 83 90 80 100 88 3 100
South Korea National League 23/03/2019 06:00 Daejeon Korail Busan Kyotong 80 80 100 65 80 67 79 8 63
South Korea National League 23/03/2019 06:00 Gangneung Cheonan City 75 70 100 80 60 100 81 8 88
South Korea National League 23/03/2019 06:00 Gimhae Changwon 70 80 100 80 80 100 85 8 63
South Korea National League 23/03/2019 06:00 Mokpo City Gyeongju KHNP 90 80 83 55 70 67 74 8 75
Spain LaLiga2 23/03/2019 15:00 Elche Alcorcon 65 50 67 75 80 83 70 6 33
Spain LaLiga2 23/03/2019 17:00 Lugo Albacete 70 80 100 55 50 17 62 8 75
Spain Segunda Division B - Group 1 23/03/2019 16:30 Unionistas Fuenlabrada 60 50 50 60 50 50 53 1 100
Spain Segunda Division B - Group 2 23/03/2019 15:00 Durango Calahorra 60 60 67 70 80 50 64 1 100
Spain Segunda Division B - Group 2 23/03/2019 17:00 Arenas Club Tudelano 45 50 67 70 80 83 66 3 33
Spain Segunda Division B - Group 2 23/03/2019 17:00 R. Sociedad B Amorebieta 65 80 67 75 80 83 75 8 38
Spain Segunda Division B - Group 2 23/03/2019 18:30 Langreo CD Vitoria 65 70 33 85 70 100 71 1 100
Spain Segunda Division B - Group 3 23/03/2019 18:00 Hercules Olot 60 60 67 45 30 33 49 7 57
Spain Tercera Division - Group 1 23/03/2019 17:30 Silva SD Boiro 90 80 100 85 80 67 84 3 100
Spain Tercera Division - Group 2 23/03/2019 16:00 Mosconia Condal 55 40 50 70 60 50 54 3 100
Spain Tercera Division - Group 2 23/03/2019 16:00 Union Club Ceares Llanes 75 60 67 75 80 83 73 3 33
Spain Tercera Division - Group 2 23/03/2019 17:30 Club Siero Gijon Industrial 75 80 83 70 70 83 77 3 100
Spain Tercera Division - Group 3 23/03/2019 15:30 Solares Textil Escudo 65 60 50 70 60 100 68 3 67
Spain Tercera Division - Group 3 23/03/2019 16:00 Atletico Albericia Ribamontan al Mar 70 70 67 60 40 83 65 1 100
Spain Tercera Division - Group 3 23/03/2019 16:00 Barreda Balompie Torina 70 70 50 70 60 83 67 1 100
Spain Tercera Division - Group 3 23/03/2019 16:30 Naval Reinosa Guarnizo 80 70 83 55 60 83 72 1 100
Spain Tercera Division - Group 3 23/03/2019 16:30 Vimenor Santander B 85 80 83 80 90 67 81 3 100
Spain Tercera Division - Group 3 23/03/2019 17:30 Laredo Union Montanesa Escobedo 80 70 50 70 60 83 69 3 100
Spain Tercera Division - Group 3 23/03/2019 18:00 Bezana Revilla 80 70 100 95 100 100 91 1 100
Spain Tercera Division - Group 4 23/03/2019 15:00 Ordizia Zamudio 80 80 100 75 80 50 78 1 100
Spain Tercera Division - Group 4 23/03/2019 15:30 Pasaia SD San Pedro 65 60 67 75 100 83 75 1 0
Spain Tercera Division - Group 4 23/03/2019 17:00 Somorrostro Beasain 70 80 100 65 60 67 74 3 67
Spain Tercera Division - Group 4 23/03/2019 17:15 SD Deusto Lagun Onak 80 90 83 65 70 83 79 3 67
Spain Tercera Division - Group 5 23/03/2019 15:30 Llagostera Costa Brava San Cristobal CP 80 70 67 90 90 83 80 1 100
Spain Tercera Division - Group 6 23/03/2019 15:00 Torre Levante Crevillente 55 60 67 70 80 83 69 3 67
Spain Tercera Division - Group 6 23/03/2019 17:00 Villarreal C Paterna 75 80 83 65 40 67 68 3 100
Spain Tercera Division - Group 12 23/03/2019 12:00 Tamaraceite CD Marino 70 70 67 70 60 50 64 1 100
Spain Tercera Division - Group 12 23/03/2019 16:30 Santa Ursula Atletico Union Guimar 55 40 50 65 80 67 59 3 67
Spain Tercera Division - Group 12 23/03/2019 17:00 Ibarra Panaderia Pulido San Mateo 80 70 50 90 80 100 78 3 67
Spain Primera Division Women 23/03/2019 15:00 Levante W Atl. Madrid W 65 70 67 100 100 100 84 2 50
Spain Primera Division Women 23/03/2019 17:00 Barcelona W Valencia W 90 90 100 85 90 83 90 6 67
Switzerland 1.Liga Promotion 23/03/2019 14:00 Basel II Lausanne Ouchy 90 90 67 80 80 100 84 3 100
Switzerland 1.Liga Promotion 23/03/2019 14:00 Sion II YF Juventus 75 70 67 60 80 67 70 5 60
Switzerland 1.Liga Promotion 23/03/2019 15:00 Koniz Bruhl 85 90 67 90 80 83 82 5 100
Switzerland 1.Liga Promotion 23/03/2019 15:00 Zurich II Stade Nyonnais 80 70 83 70 60 83 74 5 100
Switzerland 1.Liga Promotion 23/03/2019 16:30 Wohlen La Chaux-De-Fonds 85 90 83 80 90 83 85 1 0
Switzerland 1.Liga Promotion 23/03/2019 16:30 Yverdon Cham 60 60 67 60 70 50 61 3 100
Switzerland 1.Liga Classic Group 1 23/03/2019 15:30 Martigny Oberwallis Naters 80 70 67 80 70 83 75 5 100
Switzerland 1.Liga Classic Group 1 23/03/2019 16:30 Vevey Thun II 75 80 100 85 90 67 83 3 67
Switzerland 1.Liga Classic Group 3 23/03/2019 16:00 Winterthur II Thalwil 90 100 100 95 100 100 98 5 100
Switzerland Nationalliga A Women 23/03/2019 17:00 Grasshoppers W Young Boys W 90 90 83 95 90 100 91 6 100
Switzerland Nationalliga A Women 23/03/2019 19:00 FF Lugano 1976 W Zurich W 90 90 100 90 90 100 93 6 83
Switzerland Nationalliga A Women 23/03/2019 19:00 Yverdon W Basel W 80 70 83 90 80 100 84 6 83
Turkey 2. Lig Red Group 23/03/2019 12:00 Etimesgut Tokatspor 85 90 50 60 60 50 66 5 100
Turkey 2. Lig Red Group 23/03/2019 12:00 Manisa Darica Genclerbirligi 85 90 100 70 80 67 82 1 0
Turkey 2. Lig White Group 23/03/2019 12:00 Ankara Demirspor Sakaryaspor 70 70 67 60 40 67 62 1 100
Turkey 2. Lig White Group 23/03/2019 12:00 Bayrampasa Keciorengucu 70 60 83 75 90 67 74 1 100
Turkey 2. Lig White Group 23/03/2019 12:00 Eyupspor Amedspor 70 70 100 65 50 83 73 4 100
Turkey 2. Lig White Group 23/03/2019 12:00 Sancaktepe Gumushanespor 65 60 67 70 80 83 71 1 100
Turkey 3. Lig Group 1 23/03/2019 11:30 Yomraspor Tepecik 70 70 67 70 70 67 69 1 100
Turkey 3. Lig Group 2 23/03/2019 11:00 Catalca Elaziz Bld. 65 60 50 65 60 67 61 1 0
Turkey 3. Lig Group 3 23/03/2019 12:00 Bucaspor Ankara Adliyespor 75 70 83 70 80 83 77 1 0
Turkey 3. Lig Group 3 23/03/2019 12:00 Halide E. Fatsa Belediyespor 50 30 17 65 70 67 50 1 100
Ukraine Persha Liga 23/03/2019 15:00 Volyn Lutsk Kramatorsk 75 70 50 65 50 67 63 3 67
Ukraine Persha Liga 23/03/2019 13:00 Ahrobiznes Volochysk Sumy 60 80 67 85 100 83 79 1 100
Ukraine Persha Liga 23/03/2019 15:30 Zirka Kropyvnytskyi Obolon Brovar Kyjev 90 100 100 55 60 67 79 1 0
Uruguay Primera Division - Apertura 23/03/2019 19:00 Fenix Danubio 60 50 83 65 50 67 62 8 75
Uruguay Primera Division - Apertura 23/03/2019 19:00 Juventud Cerro Largo 75 80 83 80 90 83 82 2 100
Uruguay Primera Division - Apertura 23/03/2019 19:00 Rampla Juniors Liverpool M. 70 60 100 70 50 67 69 7 71
Uruguay Primera Division - Apertura 23/03/2019 22:00 Penarol Racing Montevideo 80 80 83 80 80 100 84 8 88
Usa MLS 23/03/2019 21:55 FC Dallas Colorado Rapids 80 90 83 90 90 83 86 8 75
Usa USL Championship 23/03/2019 18:00 Saint Louis FC Tampa Bay 65 70 50 75 70 67 66 0 0
Usa USL Championship 23/03/2019 19:00 Real Monarchs LA Galaxy 2 75 80 50 95 90 100 82 2 100
Usa USL Championship 23/03/2019 21:00 Swope Park Pittsburgh 85 70 100 75 90 83 84 0 0
Venezuela Primera Division - Apertura 23/03/2019 19:30 Dep. Anzoategui Trujillanos 70 60 67 75 70 83 71 8 88
Venezuela Primera Division - Apertura 23/03/2019 19:30 Portuguesa Zamora 80 70 83 75 80 67 76 8 63
Venezuela Primera Division - Apertura 23/03/2019 20:00 Atl. Venezuela Puerto Cabello 80 60 67 85 80 83 76 2 50
Wales Premier League - Relegation Group 23/03/2019 14:30 Cardiff Metropolitan Carmarthen Town 85 100 67 85 100 67 84 8 88
Wales Premier League - Relegation Group 23/03/2019 14:30 Llanelli Druids 90 100 83 85 80 67 84 3 67
Wales Premier League - Championship Group 23/03/2019 14:30 Barry Caernarfon 95 100 100 85 90 83 92 4 75
Wales Division 1 23/03/2019 14:30 Afan Lido Goytre AFC 100 100 100 90 100 100 98 6 100
Wales Division 1 23/03/2019 14:30 Cwmbran Celtic Cambrian & Clydach 100 100 100 80 80 100 93 5 80
Wales Division 1 23/03/2019 14:30 Penybont Briton Ferry 85 80 83 90 90 100 88 2 100
Wales Division 1 23/03/2019 14:30 Pontypridd Llantwit Major 90 100 100 80 80 83 89 1 100
Wales Division 1 23/03/2019 14:30 Taffs Well Goytre Utd 90 90 100 75 90 100 91 6 67
Wales Division 1 23/03/2019 14:30 Ton Pentre Undy 85 100 83 100 100 100 95 5 100
Wales Cymru Alliance 23/03/2019 14:30 Airbus Holywell 85 90 83 85 80 67 82 2 100
Wales Cymru Alliance 23/03/2019 14:30 Buckley Flint 90 100 83 75 80 50 80 2 50
Wales Cymru Alliance 23/03/2019 14:30 Conwy Borough Llanrhaedr 80 80 50 80 90 83 77 1 100
Wales Cymru Alliance 23/03/2019 14:30 Guilsfield Rhyl 90 80 83 85 80 67 81 2 50
Wales Cymru Alliance 23/03/2019 14:30 Porthmadog Gresford 90 90 83 75 80 67 81 3 67
Wales Cymru Alliance 23/03/2019 14:30 Ruthin Penrhyncoch 85 90 67 65 100 83 82 4 75
World Friendly International 23/03/2019 01:00 Guatemala Costa Rica 85 90 100 85 90 83 89 0 0
World Friendly International 23/03/2019 01:00 Peru Paraguay 75 90 100 65 70 67 78 6 50
World Friendly International 23/03/2019 02:15 Mexico Chile 60 50 67 65 50 67 60 4 25
World Friendly International 23/03/2019 08:30 Afghanistan Malaysia 80 90 67 70 80 50 73 1 100
World Friendly International 23/03/2019 12:45 Oman Singapore 55 60 83 75 50 50 62 0 0
World Friendly International 23/03/2019 17:00 Brazil Panama 70 70 50 75 60 83 68 2 100
World Club Friendly 23/03/2019 11:00 Norrby Jonkopings 80 80 67 65 60 50 67 3 33
World Club Friendly 23/03/2019 12:00 Goteborg Orgryte 100 100 100 70 60 83 86 0 0
World Club Friendly 23/03/2019 12:00 Mjallby Lunds 85 90 100 80 90 83 88 2 100
World Club Friendly 23/03/2019 12:00 Strommen Skeid 75 70 83 85 80 83 79 1 100
World Club Friendly 23/03/2019 12:00 Trelleborgs Torns 85 80 83 75 70 100 82 0 0
World Club Friendly 23/03/2019 13:00 Halmstad Elfsborg 80 80 83 70 80 83 79 6 67
World Club Friendly 23/03/2019 13:00 HJK Flora 65 60 67 95 90 83 77 0 0
World Club Friendly 23/03/2019 13:00 Orebro Mariehamn 70 80 83 70 80 67 75 0 0
World Club Friendly 23/03/2019 13:00 Osters Kalmar 80 80 100 70 80 67 79 0 0
World Club Friendly 23/03/2019 13:00 Sirius Frej 85 90 83 85 80 83 84 4 75
World Club Friendly 23/03/2019 13:00 Strindheim Levanger 100 100 100 85 90 67 90 0 0
World Club Friendly 23/03/2019 14:00 AFC Eskilstuna Djurgarden 65 60 100 80 100 67 79 2 100
World Club Friendly 23/03/2019 14:00 Brann Sogndal 80 70 83 60 70 67 72 6 67
World Club Friendly 23/03/2019 14:00 Bryne Arendal 85 80 100 70 60 83 80 2 100
World Club Friendly 23/03/2019 14:00 Carlstad Skovde AIK 85 80 83 70 70 67 76 0 0
World Club Friendly 23/03/2019 14:00 Fredrikstad Falkenbergs 95 100 83 85 80 100 91 0 0
World Club Friendly 23/03/2019 14:00 Gefle Team TG FF 70 80 67 80 70 67 72 1 100
World Club Friendly 23/03/2019 14:30 Kristiansund Aalesund 90 90 83 75 80 50 78 2 100
World Club Friendly 23/03/2019 15:00 Stromsgodset Start 85 90 100 80 100 83 90 6 83
World Club Friendly 23/03/2019 15:00 Zenit Petersburg Austria Vienna 70 70 83 80 50 83 73 2 50
World Club Friendly 23/03/2019 15:30 Hodd Stjordals Blink 90 90 100 95 100 100 96 2 100
World Club Friendly 23/03/2019 16:00 Sandnes Jerv 90 90 83 60 70 67 77 8 63
World Club Friendly Women 23/03/2019 13:00 Linkopings W Kungsbacka W 80 80 83 80 80 50 76 0 0
Africa Africa Cup of Nations - Qualification 24/03/2019 13:00 D.R. Congo Liberia 90 80 100 80 80 67 83 1 100
Africa Africa Cup of Nations - Qualification 24/03/2019 13:00 Zimbabwe Congo 70 60 67 80 80 83 73 1 100
Africa Africa Cup of Nations - Qualification 24/03/2019 14:00 Central Africa Guinea 80 80 50 80 80 67 73 1 0
Africa Africa Cup of Nations - Qualification 24/03/2019 15:00 Benin Togo 65 60 67 65 60 50 61 3 67
Africa Africa Cup of Nations - Qualification 24/03/2019 15:00 Cape Verde Lesotho 70 60 67 65 80 50 65 1 100
Africa Africa Cup of Nations - Qualification 24/03/2019 15:00 Tanzania Uganda 60 90 67 45 60 33 59 1 0
Africa Africa Cup of Nations - Qualification 24/03/2019 17:00 Libya South Africa 55 60 83 70 90 67 71 1 0
Argentina Superliga 23/03/2019 23:00 Colon Santa FE San Lorenzo 70 60 83 55 60 33 60 7 71
Argentina Primera B Nacional 23/03/2019 23:30 Santamarina Central Cordoba 60 50 67 60 80 83 67 4 100
Argentina Primera B Nacional 24/03/2019 18:05 Deportivo Moron Nueva Chicago 65 40 50 55 70 83 61 3 67
Argentina Primera B Nacional 24/03/2019 20:00 Gimnasia Jujuy Almagro 65 50 83 70 80 67 69 4 25
Argentina Primera B Nacional 24/03/2019 20:00 Ind. Rivadavia Ferro 55 70 50 95 90 83 74 7 57
Argentina Primera B Nacional 24/03/2019 22:00 Agropecuario Villa Dalmine 45 60 67 65 60 33 55 1 100
Argentina Primera B Metropolitana 24/03/2019 19:00 Colegiales Defensores Unidos 55 40 67 65 60 83 62 1 0
Argentina Primera B Metropolitana 24/03/2019 19:00 Comunicaciones Almirante Brown 60 50 83 70 80 33 63 8 75
Argentina Primera B Metropolitana 24/03/2019 19:00 Flandria UAI Urquiza 55 50 50 40 40 33 45 6 17
Argentina Primera B Metropolitana 24/03/2019 19:00 Justo Jose de Urquiza San Miguel 60 60 67 45 50 33 52 4 0
Argentina Primera B Metropolitana 24/03/2019 19:00 Talleres Sacachispas 70 60 67 40 40 17 49 3 0
Argentina Primera C Metropolitana 24/03/2019 19:00 Dep. Merlo Sportivo Italiano 70 80 83 50 50 67 67 8 63
Argentina Primera D Metropolitana 24/03/2019 14:00 Claypole Lugano 65 40 50 60 50 67 55 5 80
Argentina Primera D Metropolitana 24/03/2019 19:00 CSR Espanol Yupanqui 65 60 50 55 60 67 59 5 100
Argentina Primera D Metropolitana 24/03/2019 19:00 Deportivo Muniz Atlas 75 90 100 75 70 83 82 5 100
Argentina Torneo Federal A - Losers stage 24/03/2019 19:00 Atletico Parana Sportivo Las Parejas 70 80 83 40 30 67 62 7 57
Argentina Torneo Federal A - Losers stage 24/03/2019 19:00 Douglas Haig Def. Pronunciamiento 65 70 83 60 70 67 69 7 57
Argentina Torneo Federal A - Losers stage 24/03/2019 19:00 Ferro Gen.Pico Cipolletti 75 70 83 60 30 67 64 5 100
Argentina Torneo Federal A - Losers stage 24/03/2019 19:00 Gimnasia y Tiro Antoniana 65 50 50 75 70 67 63 8 63
Argentina Torneo Federal A - Losers stage 24/03/2019 19:00 Independiente de Neuquen Deportivo Roca 65 60 83 55 40 67 62 8 63
Argentina Torneo Federal A - Losers stage 24/03/2019 19:00 Racing Cordoba Juventud Unida Universitario 65 60 67 80 80 67 70 3 67
Argentina Torneo Federal A - Losers stage 24/03/2019 19:00 San Martin Formosa Crucero del Norte 70 70 83 55 60 17 59 3 67
Argentina Torneo Federal A - Losers stage 24/03/2019 22:30 Sportivo Belgrano San Lorenzo Alem 60 60 100 80 80 100 80 8 63
Argentina Copa Argentina - 1/32 24/03/2019 20:10 Newells Old Boys Villa Mitre 50 70 67 60 60 83 65 0 0
Australia NPL NSW 24/03/2019 05:00 Sydney Olympic Blacktown City 65 60 50 55 60 50 57 6 50
Australia NPL NSW 24/03/2019 05:30 Rockdale City Suns Hakoah Sydney 80 90 67 85 80 67 78 6 83
Australia NPL NSW 24/03/2019 06:00 Sydney Utd Wollongong Wolves 70 70 50 85 90 100 78 5 60
Australia NPL Queensland 24/03/2019 06:00 Gold Coast Olympic FC 80 90 67 85 90 100 85 2 100
Australia NPL Queensland 24/03/2019 06:00 Sunshine Coast Western Pride 95 90 100 90 100 83 93 6 100
Australia Northern NSW 24/03/2019 03:30 Broadmeadow Hamilton Olympic 80 80 83 85 90 83 84 7 100
Australia Northern NSW 24/03/2019 03:30 Charlestown City Blues Lake Macquarie 85 80 100 90 90 83 88 4 75
Austria Bundesliga Women 24/03/2019 10:00 Vorderland W Sturm Graz W 85 70 100 85 90 100 88 3 100
Austria Bundesliga Women 24/03/2019 11:30 Landhaus W Altenmarkt W 95 100 100 100 100 100 99 3 100
Belgium Proximus League - Relegation 24/03/2019 15:00 Tubize KSV Roeselare 65 80 50 75 80 67 69 8 50
Belgium First Amateur Division 24/03/2019 14:00 Aalst Knokke 90 90 67 70 60 50 71 5 100
Belgium First Amateur Division 24/03/2019 14:00 Boom RWDM 47 70 60 33 90 70 83 68 1 100
Belgium First Amateur Division 24/03/2019 14:00 RFC Liege Seraing 80 90 83 85 80 100 86 1 100
Belgium Second Amateur Division Group ACFF 24/03/2019 13:30 Waremme Wallonne Ciney 95 90 100 100 100 100 98 5 100
Belgium Second Amateur Division Group ACFF 24/03/2019 14:00 Hamoir Meux 85 80 83 80 80 50 76 5 60
Belgium Second Amateur Division Group ACFF 24/03/2019 14:00 Solieres Sport La Louviere 75 80 83 85 90 83 83 2 100
Belgium Second Amateur Division Group ACFF 24/03/2019 14:00 Walhain Tilleur 65 80 50 95 100 100 82 1 100
Belgium Second Amateur Division Group ACFF 24/03/2019 15:00 Acren OC Charleroi 85 90 67 90 90 83 84 5 80
Belgium Second Amateur Division Group VFV A 24/03/2019 14:00 Diegem Overijse 80 70 50 85 90 83 76 2 100
Belgium Second Amateur Division Group VFV A 24/03/2019 14:00 Gullegem Eppegem 85 100 83 75 70 67 80 1 100
Belgium Second Amateur Division Group VFV A 24/03/2019 14:00 Menen Saint Eloois 95 100 83 75 50 50 76 3 67
Belgium Second Amateur Division Group VFV A 24/03/2019 14:00 Petegem KRC Harelbeke 85 90 83 75 80 83 83 4 75
Belgium Second Amateur Division Group VFV A 24/03/2019 14:00 Westhoek Ronse 90 80 83 65 70 50 73 3 100
Belgium Second Amateur Division Group VFV A 24/03/2019 14:00 Wijgmaal Mandel United 85 90 83 75 80 83 83 1 0
Belgium Second Amateur Division Group VFV A 24/03/2019 14:30 Olsa Brakel Dikkelvenne 85 80 67 65 70 83 75 1 100
Belgium Second Amateur Division Group VFV B 24/03/2019 14:00 Duffel Hades 90 80 100 80 80 67 83 4 100
Belgium Second Amateur Division Group VFV B 24/03/2019 14:00 Hamme Temse 80 80 83 95 100 83 87 1 100
Belgium Second Amateur Division Group VFV B 24/03/2019 14:00 Vosselaar Heur Tongeren 95 100 83 90 80 100 91 1 100
Belgium Belgian Cup Women - Quarter 24/03/2019 14:00 Gent W RSC Anderlecht W 90 100 67 85 90 100 89 5 100
Bolivia Division Profesional - Apertura 24/03/2019 19:00 Guabira Aurora 85 80 100 75 70 83 82 8 50
Bosnia And Herzegovina FBiH 24/03/2019 14:30 Gorazde Gradacac 60 40 67 80 70 100 69 4 75
Bosnia And Herzegovina FBiH 24/03/2019 14:30 HNK Orasje Bratstvo Gracanica 75 70 67 55 40 50 59 4 75
Bosnia And Herzegovina FBiH 24/03/2019 14:30 Igman K. Metalleghe 60 60 50 55 50 67 57 3 33
Bosnia And Herzegovina FBiH 24/03/2019 14:30 Kakanj Visoko 75 60 50 60 80 83 68 5 80
Bosnia And Herzegovina FBiH 24/03/2019 14:30 NK Vitez NK Novi Travnik 55 50 67 65 60 50 58 1 100
Bosnia And Herzegovina FBiH 24/03/2019 14:30 Olimpic Sarajevo Velez Mostar 60 90 50 70 70 67 68 8 38
Bosnia And Herzegovina FBiH 24/03/2019 14:30 TOSK Tesanj Jedinstvo Bihac 70 70 67 65 60 67 66 3 67
Bosnia And Herzegovina FBiH 24/03/2019 14:30 Zivinice Capljina 70 50 83 65 80 50 66 3 100
Brazil Campeonato Brasiliense 24/03/2019 18:30 Brasiliense Bolamense 50 50 50 70 60 83 61 1 0
Brazil Campeonato Brasiliense 24/03/2019 18:30 Ceilandia Paracatu 60 60 50 65 50 67 59 5 60
Brazil Campeonato Brasiliense 24/03/2019 18:30 Luziania Real FC 65 70 83 70 60 83 72 2 50
Brazil Campeonato Brasiliense 24/03/2019 18:30 Sobradinho Santa Maria 65 60 50 75 80 67 66 4 50
Brazil Campeonato Carioca - Taca Rio 24/03/2019 19:00 Americano FC Botafogo RJ 75 90 83 60 70 83 77 0 0
Brazil Campeonato Carioca - Taca Rio 24/03/2019 19:00 Flamengo RJ Fluminense 75 70 67 75 70 100 76 8 75
Brazil Campeonato Carioca - Taca Rio 24/03/2019 19:00 Madureira Cabofriense 80 60 83 75 60 100 76 2 100
Brazil Campeonato Carioca - Taca Rio 24/03/2019 19:00 Portuguesa RJ Resende 60 40 67 75 80 83 68 2 100
Brazil Campeonato Carioca - Taca Rio 24/03/2019 19:00 Volta Redonda Boavista 50 40 17 80 90 83 60 4 50
Brazil Campeonato Catarinense 24/03/2019 19:00 Criciuma Avai 65 50 50 55 60 67 58 8 63
Brazil Campeonato Catarinense 24/03/2019 19:00 Hercilio Luz Chapecoense-SC 70 80 67 45 50 50 60 3 67
Brazil Campeonato Catarinense 24/03/2019 21:00 Figueirense Joinville 60 80 50 80 70 83 71 8 38
Brazil Campeonato Gaucho 23/03/2019 22:00 Novo Hamburgo Internacional 70 70 67 70 50 50 63 6 100
Brazil Campeonato Gaucho 24/03/2019 00:00 EC Sao Jose Sao Luiz 65 90 67 70 80 67 73 2 100
Brazil Campeonato Gaucho 24/03/2019 19:00 Juventude Gremio 50 60 67 70 70 67 64 6 100
Brazil Campeonato Goiano 24/03/2019 19:00 Aparecidense Goias 60 50 50 70 70 83 64 6 67
Brazil Campeonato Matogrossense 24/03/2019 19:00 Dom Bosco Cuiaba Esporte 65 60 83 70 90 83 75 6 33
Brazil Campeonato Matogrossense 24/03/2019 20:00 Araguaia Uniao Rondonopolis 75 90 67 80 70 83 78 2 100
Brazil Campeonato Matogrossense 24/03/2019 20:00 Sinop Luverdense 70 80 50 70 80 50 67 5 80
Brazil Campeonato Mineiro 23/03/2019 22:00 Cruzeiro Patrocinense 70 80 67 80 80 83 77 3 67
Brazil Campeonato Mineiro 24/03/2019 00:00 Boa Tombense 70 70 100 75 80 100 82 3 0
Brazil Campeonato Paraense 23/03/2019 23:00 Paragominas Sao Francisco 80 80 83 85 90 100 86 4 100
Brazil Campeonato Paraense 23/03/2019 23:00 SAO Raimundo PA Castanhal 70 90 83 50 50 33 63 3 33
Brazil Campeonato Paraense 24/03/2019 19:00 Paysandu PA Remo 75 100 67 65 70 67 74 8 75
Brazil Campeonato Paranaense - Second stage 24/03/2019 19:00 Cianorte Cascavel 40 40 17 70 90 67 54 2 100
Brazil Campeonato Paranaense - Second stage 24/03/2019 19:00 Coritiba Rio Branco PR 70 60 67 75 80 50 67 3 100
Brazil Campeonato Paranaense - Second stage 24/03/2019 19:00 Operario Maringa FC 60 80 100 75 60 67 74 0 0
Brazil Campeonato Paranaense - Second stage 24/03/2019 19:00 Toledo Londrina 65 70 67 75 60 83 70 2 50
Brazil Campeonato Paulista 23/03/2019 22:30 Santos Red Bull Brasil 70 70 67 70 70 67 69 2 100
Brazil Campeonato Paulista 24/03/2019 19:00 Sao Paulo Ituano 55 30 67 75 80 83 65 3 100
Brazil Campeonato Paulista 24/03/2019 22:00 Ferroviaria Corinthians 65 70 83 50 50 50 61 3 33
Brazil Campeonato Sul 24/03/2019 19:00 Chapadao Aguia Negra 75 60 83 80 70 67 72 1 100
Brazil Campeonato Sul 24/03/2019 19:00 Corumbaense Comercial MS 70 80 83 70 90 67 77 3 67
Brazil Campeonato Sul 24/03/2019 20:00 Costa Rica 7 de Setembro 85 50 83 60 50 100 71 2 0
Brazil Copa do Nordeste 24/03/2019 21:00 Bahia Salgueiro 65 60 50 65 50 83 62 0 0
Brazil Copa do Nordeste 24/03/2019 22:00 Botafogo PB Sampaio Correa 60 60 83 55 40 17 52 2 100
Brazil Copa do Nordeste 24/03/2019 22:00 CSA Sergipe 55 50 50 55 40 17 44 0 0
Cameroon Elite One 24/03/2019 14:30 Colombe Lobo New Star 65 60 50 60 60 83 63 5 80
Cameroon Elite One 24/03/2019 14:30 Feutcheu Stade Renard 55 50 50 55 80 50 57 5 80
Cameroon Elite One 24/03/2019 14:30 Les Astres Fovu Baham 55 60 67 55 60 50 58 3 67
Chile Chilean Cup - 1/32 24/03/2019 20:30 San Marcos de Arica Cobreloa 75 70 67 75 60 83 72 8 75
Chile Chilean Cup - 1/32 24/03/2019 21:00 D. Concepcion S. Wanderers 60 60 83 60 70 33 61 0 0
Colombia Liga Aguila - Apertura 24/03/2019 00:45 Deportes Tolima U. Magdalena 70 50 50 70 90 50 63 0 0
Colombia Liga Aguila - Apertura 24/03/2019 21:00 Ind. Medellin Envigado 90 90 67 55 80 50 72 8 75
Colombia Liga Aguila - Apertura 24/03/2019 22:00 Junior Huila 65 70 33 70 60 83 64 8 63
Colombia Torneo Aguila - Apertura 24/03/2019 19:00 Cortulua Pereira 70 70 67 65 60 67 66 4 75
Colombia Torneo Aguila - Apertura 24/03/2019 19:00 Tigres Atletico F.C. 65 60 83 70 80 83 74 3 67
Colombia Torneo Aguila - Apertura 24/03/2019 20:00 Orsomarso Barranquilla 65 70 83 70 70 33 65 5 80
Colombia Torneo Aguila - Apertura 24/03/2019 20:00 Valledupar Quindio 75 80 83 75 80 67 77 7 29
Costa Rica Primera Division - Clausura 24/03/2019 01:30 San Carlos Santos DG 70 80 67 85 80 83 78 7 71
Costa Rica Primera Division - Clausura 24/03/2019 17:00 Cartagines Saprissa 80 80 83 75 80 83 80 8 75
Costa Rica Primera Division - Clausura 24/03/2019 17:05 Grecia Carmelita 85 80 100 70 70 50 76 7 71
Costa Rica Primera Division - Clausura 24/03/2019 21:05 Limon Guadalupe 80 80 83 80 80 83 81 7 100
Costa Rica Primera Division - Clausura 24/03/2019 21:55 Zeledon U.C.R. 85 80 67 90 90 83 82 8 75
Czech Republic CFL 24/03/2019 14:00 Brozany Dobrovice 90 90 83 95 100 83 90 3 67
Czech Republic CFL 24/03/2019 14:00 Stechovice Karlovy Vary 100 100 100 70 80 50 83 1 100
Czech Republic Division A 24/03/2019 14:00 Rakovnik Tachov 85 90 100 75 70 67 81 1 100
Czech Republic Division A 24/03/2019 14:00 Sedlcany Sobeslav 80 90 100 85 100 100 92 4 75
Czech Republic Division C 24/03/2019 14:00 Benatky Velke Hamry 75 80 67 90 90 100 84 1 100
Czech Republic Division C 24/03/2019 14:00 Dvur Kralove Slatinany 70 60 67 90 100 100 81 1 100
Czech Republic Division C 24/03/2019 14:30 Caslav Turnov 80 90 83 75 100 83 85 3 67
Czech Republic Division D 24/03/2019 14:00 Humpolec Velka Bites 85 90 83 85 100 100 91 1 100
Czech Republic Division D 24/03/2019 14:00 Slavoj Polna Bystrc 85 90 83 85 90 83 86 0 0
Czech Republic Division D 24/03/2019 14:00 Strani Stara Rise 80 80 83 90 90 100 87 3 100
Czech Republic Division D 24/03/2019 14:00 Zdirec n. D. Zdar na Sazavou 65 50 83 80 80 67 71 3 67
Czech Republic Division E 24/03/2019 09:00 Usti Hranice 100 100 100 90 90 83 94 4 75
Czech Republic Division E 24/03/2019 09:15 Havirov Hermanice 85 90 100 95 90 100 93 1 100
Czech Republic Division E 24/03/2019 09:15 Slavicin Kozlovice 70 80 83 75 80 83 79 3 67
Czech Republic Division E 24/03/2019 14:00 Bruntal Detmarovice 80 80 83 85 90 100 86 2 0
Czech Republic Division E 24/03/2019 14:00 Sumperk Novy Jicin 90 80 100 90 70 67 83 3 100
Czech Republic Prazsky prebor 24/03/2019 14:00 Motorlet Prague B Predni Kopanina 90 90 100 95 80 100 92 2 100
Czech Republic Stredocesky KP 24/03/2019 14:00 SK Lhota Poricany 90 90 83 100 100 100 94 2 100
Czech Republic Jihocesky KP 24/03/2019 14:00 Drazice Rudolfov 95 90 100 80 70 67 84 2 100
Czech Republic Jihocesky KP 24/03/2019 14:00 Hluboka nad Vltavou Trebon 85 80 83 95 90 100 89 2 50
Czech Republic Jihocesky KP 24/03/2019 14:00 Jankov Malse Roudne 85 80 83 100 100 100 91 3 67
Czech Republic Plzensky KP 24/03/2019 14:00 Domazlice B Chotikov 95 100 100 100 100 100 99 2 100
Czech Republic Plzensky KP 24/03/2019 14:00 Sokol Lhota Myto 95 90 100 95 100 100 97 2 100
Czech Republic Karlovarsky KP 24/03/2019 11:30 Kralovske Porici Nove Sedlo 90 80 100 95 90 100 92 2 0
Czech Republic Karlovarsky KP 24/03/2019 14:00 Touzim Hvezda Cheb 100 100 100 80 70 100 92 2 100
Czech Republic Ustecky KP 24/03/2019 09:30 Litomericko B Modlany 95 90 100 95 90 100 95 2 100
Czech Republic Ustecky KP 24/03/2019 14:00 Louny Perstejn 85 100 67 100 100 100 92 1 100
Czech Republic Liberecky KP 24/03/2019 09:30 Skalice Frydlant 95 100 83 75 100 83 89 2 100
Czech Republic Kralovehradecky KP 24/03/2019 14:00 Cerveny Kostelec Vrchlabi 85 90 100 90 100 83 91 2 50
Czech Republic Kralovehradecky KP 24/03/2019 14:00 Horice Kostelec n. O. 65 90 67 85 80 83 78 2 0
Czech Republic Kralovehradecky KP 24/03/2019 14:00 Jaromer Slavia Hradec 100 100 100 95 100 83 96 2 50
Czech Republic Kralovehradecky KP 24/03/2019 14:00 Rychnov n. Kneznou Lazne Belohrad 80 70 100 85 90 83 85 2 100
Czech Republic Pardubicky KP 24/03/2019 13:30 Chocen Ceska Trebova 70 70 67 90 90 83 78 2 100
Czech Republic Pardubicky KP 24/03/2019 13:30 Hlinsko Zamberk 80 80 100 75 80 83 83 2 100
Czech Republic Vysocina KP 24/03/2019 14:00 Ledec nad Sazavou Velke Mezirici B 80 90 83 80 80 83 83 2 100
Czech Republic Vysocina KP 24/03/2019 14:00 Okrisky Nova Ves 75 90 83 75 80 83 81 2 50
Czech Republic Jihomoravsky KP 24/03/2019 09:15 Bohunice Mutenice 100 100 100 90 100 100 98 2 100
Czech Republic Olomoucky KP 24/03/2019 14:00 Dolany Kralice na Hane 95 90 100 100 100 100 98 2 100
Czech Republic Olomoucky KP 24/03/2019 14:00 Lutin Jesenik 100 100 100 95 90 100 98 1 100
Czech Republic Olomoucky KP 24/03/2019 14:00 Medlov Sternberk 80 100 100 90 90 67 88 1 100
Czech Republic Olomoucky KP 24/03/2019 14:00 Zabreh Vsechovice 80 60 83 95 100 83 84 2 100
Czech Republic Moravskoslezsky KP 24/03/2019 14:00 Frenstat p. R. Pusta Polom 85 80 67 75 70 50 71 2 100
Czech Republic Moravskoslezsky KP 24/03/2019 14:00 Krnov Bridlicna 75 70 67 95 100 100 84 2 100
Czech Republic First League Women 24/03/2019 09:45 Plzen W Liberec W 95 90 100 80 80 100 91 5 80
Czech Republic First League Women 24/03/2019 14:30 Dukla Prague W Slovacko W 85 80 100 90 80 100 89 5 80
Denmark 1st Division 24/03/2019 12:45 Fredericia Nykobing 95 90 83 85 80 83 86 8 88
Denmark 1st Division 24/03/2019 12:45 Koge Hvidovre 85 80 83 85 80 83 83 5 80
Denmark 1st Division 24/03/2019 12:45 Roskilde Thisted FC 100 100 100 75 70 83 88 5 100
Denmark 1st Division 24/03/2019 12:45 Viborg Helsingor 85 90 67 75 70 83 78 4 100
Denmark 2nd Division - Group 2 24/03/2019 12:00 Avarta Skovshoved 65 40 100 80 90 67 74 3 67
Denmark 3F Ligaen Women - Championship Group 24/03/2019 14:30 Fortuna Hjorring W BSF W 95 90 100 85 80 83 89 8 88
England Women’s Super League 24/03/2019 12:30 Liverpool W Arsenal W 75 80 83 95 100 83 86 8 100
Ethiopia Premier League 24/03/2019 13:00 Ethiopia Bunna Dedebit 30 40 17 60 60 50 43 3 67
Europe Euro - Qualification 24/03/2019 14:00 Kazakhstan Russia 90 80 83 85 90 83 85 1 0
Europe Euro - Qualification 24/03/2019 14:00 Wales Slovakia 55 60 50 75 70 67 63 3 100
Europe Euro - Qualification 24/03/2019 17:00 Hungary Croatia 65 60 83 85 90 83 78 1 100
Europe Euro - Qualification 24/03/2019 17:00 Israel Austria 75 80 100 65 60 33 69 0 0
Europe Euro - Qualification 24/03/2019 17:00 San Marino Scotland 50 50 50 70 80 100 67 0 0
Europe Euro - Qualification 24/03/2019 19:45 Cyprus Belgium 80 80 100 80 80 100 87 4 75
Europe Euro - Qualification 24/03/2019 19:45 Netherlands Germany 90 90 100 80 80 100 90 4 100
Europe Euro - Qualification 24/03/2019 19:45 Northern Ireland Belarus 60 80 67 60 80 50 66 1 100
Europe Euro - Qualification 24/03/2019 19:45 Poland Latvia 65 70 50 65 60 67 63 0 0
Europe Euro U17 - Qualification 24/03/2019 16:00 Denmark U17 Switzerland U17 55 40 83 80 100 67 71 3 100
Europe Euro U17 Women - Qualification 24/03/2019 10:00 Denmark U17 W Iceland U17 W 80 60 83 90 90 83 81 0 0
Europe Euro U17 Women - Qualification 24/03/2019 14:00 Italy U17 W Slovenia U17 W 70 50 67 60 60 83 65 1 100
Europe Premier League (Crimea) 24/03/2019 12:00 Ocean Kerch SKCHF Sevastopol 80 80 83 85 80 50 76 8 100
Europe Elite League U20 24/03/2019 17:00 Switzerland U20 Italy U20 65 50 83 80 80 83 74 7 71
France National 2 - Group D 24/03/2019 14:00 Fleury-Merogis Lens II 85 90 67 80 80 100 84 5 100
Germany 3. Liga 24/03/2019 12:00 Kaiserslautern VfL Osnabruck 70 60 67 75 70 67 68 2 100
Germany 3. Liga 24/03/2019 13:00 Lotte Braunschweig 65 50 67 70 60 50 60 1 100
Germany Regionalliga North 24/03/2019 13:00 Holstein Kiel II Oldenburg 80 80 67 80 90 83 80 1 0
Germany Regionalliga North 24/03/2019 13:00 Norderstedt Drochtersen/Assel 90 90 100 70 80 83 86 5 80
Germany Regionalliga North 24/03/2019 13:00 VfL Oldenburg Jeddeloh 80 80 67 85 80 67 76 3 100
Germany Regionalliga Nordost 24/03/2019 12:30 Berliner AK 07 Altglienicke 90 80 67 85 100 67 81 3 33
Germany Regionalliga Nordost 24/03/2019 12:30 Erfurt Nordhausen 75 90 83 75 80 83 81 1 0
Germany Regionalliga Nordost 24/03/2019 12:30 Furstenwalde Meuselwitz 65 50 33 85 90 67 65 5 80
Germany Regionalliga Nordost 24/03/2019 12:30 Halberstadt Lokomotive Leipzig 75 90 67 70 70 83 76 5 60
Germany Regionalliga Sudwest 24/03/2019 12:00 FSV Frankfurt FC 08 Homburg 85 90 83 70 60 67 76 1 100
Germany Oberliga NOFV- Süd 24/03/2019 13:00 Wismut Gera Einheit Rudolstadt 80 80 100 75 80 83 83 4 50
Germany Oberliga Schleswig - Holstein 24/03/2019 13:00 Todesfelde NTSV Strand 08 90 90 100 80 80 67 84 5 80
Germany Oberliga Schleswig - Holstein 24/03/2019 13:00 TSV Lagerdorf Schilksee 90 100 83 90 90 100 92 5 100
Germany Oberliga Schleswig - Holstein 24/03/2019 14:00 Frisia Risum-Lindholm Inter Turkspor Kiel 85 80 50 90 90 83 80 3 100
Germany Oberliga Hamburg 24/03/2019 09:45 HEBC Hamburg TSV Buchholz 08 90 90 100 90 90 83 91 1 100
Germany Oberliga Hamburg 24/03/2019 13:00 Altona Curslack-Neuengamme 85 70 100 95 90 100 90 3 100
Germany Oberliga Hamburg 24/03/2019 13:00 Niendorfer TSV Sasel 90 100 100 100 100 100 98 3 100
Germany Oberliga Hamburg 24/03/2019 13:30 Teutonia Ottensen Condor Hamburg 85 90 100 85 80 100 90 3 100
Germany Oberliga Hamburg 24/03/2019 14:00 Pinneberg Wandsbeker Concordia 100 100 100 95 90 100 98 3 100
Germany Oberliga Bremen 24/03/2019 14:00 Borgfeld Hastedt 100 100 100 90 90 83 94 1 100
Germany Oberliga Bremen 24/03/2019 14:00 Schwachhausen Leher 90 90 83 95 90 100 91 5 100
Germany Oberliga Bremen 24/03/2019 14:00 Vatan Bremen Bremer 100 100 100 95 100 83 96 3 100
Germany Oberliga Bremen 24/03/2019 14:30 Habenhauser BTS Neustadt 90 90 83 85 80 83 85 5 60
Germany Oberliga Niedersachsen 24/03/2019 14:00 Arminia Hannover Heeslinger 85 80 83 80 80 67 79 5 80
Germany Oberliga Niedersachsen 24/03/2019 14:00 Gifhorn Wunstorf 85 80 100 80 80 67 82 5 100
Germany Oberliga Niedersachsen 24/03/2019 14:00 Hannoverscher SC Delmenhorst 95 100 83 95 100 100 96 1 100
Germany Oberliga Niedersachsen 24/03/2019 14:00 Uphusen Hildesheim 90 90 83 85 90 83 87 1 100
Germany Oberliga Westfalen 24/03/2019 14:00 Brunninghausen Paderborn II 80 90 83 85 90 100 88 5 60
Germany Oberliga Westfalen 24/03/2019 14:00 Ennepetal TuS Haltern 70 90 67 85 80 83 79 3 67
Germany Oberliga Westfalen 24/03/2019 14:00 Erndtebruck Westfalia Herne 65 50 50 90 90 100 74 1 100
Germany Oberliga Westfalen 24/03/2019 14:00 Hammer SpVgg. Schalke II 70 80 83 90 80 83 81 3 33
Germany Oberliga Westfalen 24/03/2019 14:00 Schermbeck ASC 09 Dortmund 65 50 33 75 70 83 63 1 100
Germany Oberliga Westfalen 24/03/2019 14:00 Siegen Westfalia Rhynern 75 80 67 90 90 83 81 1 100
Germany Oberliga Westfalen 24/03/2019 14:00 Sprockhovel Eintracht Rheine 80 90 83 90 90 83 86 3 100
Germany Oberliga Hessen 24/03/2019 14:00 Neu-Isenburg Giessen 85 70 67 85 80 83 78 1 100
Germany Oberliga Rheinland - Pfalz/Saar 24/03/2019 13:00 TuS RW Koblenz Emmelshausen 90 90 83 85 90 83 87 1 0
Germany Oberliga Rheinland - Pfalz/Saar 24/03/2019 14:00 Jagersburg TuS Koblenz 80 90 100 80 90 67 84 1 100
Germany Oberliga Rheinland - Pfalz/Saar 24/03/2019 14:00 Schott Mainz VFB Dillingen 95 100 100 95 100 100 98 1 100
Germany Oberliga Bayern Nord 24/03/2019 13:00 Ammerthal Seligenporten 75 60 67 90 90 100 80 1 100
Germany Oberliga Bayern Süd 24/03/2019 14:00 Schwabmunchen Hankofen-Hailing 85 100 83 75 80 50 79 5 80
Germany Oberliga Bayern Süd 24/03/2019 15:00 Regensburg II Sonthofen 95 100 83 90 100 67 89 3 100
Germany Oberliga Bayern Süd 24/03/2019 15:00 SV Turkgucu Ataspor Kirchanschoring 75 80 83 70 70 50 71 1 0
Germany Oberliga Mittelrhein 24/03/2019 14:00 Breinig Friesdorf 95 100 100 90 90 67 90 3 100
Germany Oberliga Mittelrhein 24/03/2019 14:00 FC Viktoria 08 Hurth 90 100 83 80 80 67 83 5 100
Germany Oberliga Mittelrhein 24/03/2019 14:00 Freialdenhoven Hennef 80 70 83 75 70 50 71 5 100
Germany Oberliga Mittelrhein 24/03/2019 14:30 Siegburger VfL Vichttal 70 80 83 80 80 83 79 3 33
Germany Oberliga Niederrhein 24/03/2019 14:00 Baumberg FSV Duisburg 90 80 83 90 80 83 84 1 100
Germany Oberliga Niederrhein 24/03/2019 14:00 Bocholt Schonnebeck 90 90 100 90 80 100 92 5 100
Germany Oberliga Niederrhein 24/03/2019 14:00 Germania Ratingen Jahn Hiesfeld 90 90 83 90 80 100 89 5 80
Germany Oberliga Niederrhein 24/03/2019 14:00 SC Velbert Meerbusch 90 90 83 90 90 100 91 1 100
Germany Oberliga Niederrhein 24/03/2019 14:00 Speldorf FC Monheim 95 90 100 85 80 100 92 3 100
Germany Oberliga Niederrhein 24/03/2019 14:00 SW Essen Dusseldorf-West 85 80 100 85 70 100 87 5 80
Germany Oberliga Niederrhein 24/03/2019 14:00 TuRU Dusseldorf Hilden 80 60 67 95 100 100 84 5 80
Germany Oberliga Niederrhein 24/03/2019 14:00 Union Nettetal SSVg Velbert 75 60 100 80 80 67 77 1 0
Germany Bundesliga Women 24/03/2019 10:00 Sand W SGS Essen W 75 70 83 90 90 83 82 5 60
Germany Bundesliga Women 24/03/2019 13:00 Duisburg W Bayer Leverkusen W 85 90 83 90 90 83 87 3 33
Germany Bundesliga Women 24/03/2019 13:00 Potsdam W Werder Bremen W 95 100 100 90 90 83 93 5 100
Germany Bundesliga Women 24/03/2019 13:00 Wolfsburg W B. Monchengladbach W 95 90 83 100 100 100 95 3 100
Germany Bundesliga Women 24/03/2019 14:00 Frankfurt W Bayern Munich W 70 70 67 95 90 83 79 7 57
Greece Football League 24/03/2019 13:00 Apollon Pontou Panachaiki 50 40 50 55 50 50 49 3 33
Greece Football League 24/03/2019 13:00 Dramas Apollon Larissa 70 80 67 65 60 50 65 3 67
Greece Football League 24/03/2019 13:00 Karaiskakis Iraklis 35 30 50 60 40 33 41 1 0
Greece Division C 24/03/2019 13:00 Agios Ierotheos PAE Egaleo 70 90 83 60 60 33 66 3 100
Greece Division C 24/03/2019 13:00 Almopos Aris Palaiochori 70 80 67 70 80 83 75 3 33
Greece Division C 24/03/2019 13:00 Ampelakiakos Salamis Ionikos 60 70 67 55 70 67 65 1 0
Greece Division C 24/03/2019 13:00 Amyntaio Meliteas Melitis 85 100 100 100 100 100 98 1 100
Greece Division C 24/03/2019 13:00 Apollon Paralimniou Alexandroupoli 60 80 67 70 90 67 72 1 0
Greece Division C 24/03/2019 13:00 Aspida Xanthi Kalampaki 80 80 83 40 50 50 64 1 0
Greece Division C 24/03/2019 13:00 Atromitos P. Aeek Inka 80 70 83 65 70 67 72 1 100
Greece Division C 24/03/2019 13:00 Enosi Lerna Pamisos 55 70 17 80 80 67 61 1 100
Greece Division C 24/03/2019 13:00 Ermionidas-Ermis Aspropyrgos Enosis 60 80 67 55 50 67 63 1 0
Greece Division C 24/03/2019 13:00 Fokikos FC Asteras Itea 65 60 67 65 60 67 64 1 100
Greece Division C 24/03/2019 13:00 Ialisos Diagoras Vrachneikon 65 90 67 70 60 67 70 1 0
Greece Division C 24/03/2019 13:00 Kalamata Ipato 55 70 33 45 60 67 55 1 0
Greece Division C 24/03/2019 13:00 Karditsa O. Volos 85 60 83 80 70 67 74 2 100
Greece Division C 24/03/2019 13:00 Katastari Eikosimias 60 70 67 80 100 67 74 1 0
Greece Division C 24/03/2019 13:00 Kavala Alexandros Kilkis 75 70 67 60 60 50 64 1 100
Greece Division C 24/03/2019 13:00 Keratsini Episkopi 60 60 83 75 70 67 69 1 100
Greece Division C 24/03/2019 13:00 Keravnos Pernis Aetos Orfani 55 50 50 75 70 67 61 1 100
Greece Division C 24/03/2019 13:00 Kosmio Panserraikos 85 100 83 60 50 33 69 1 100
Greece Division C 24/03/2019 13:00 Langadas Veria 60 70 83 75 70 67 71 1 100
Greece Division C 24/03/2019 13:00 Makedonikos A. Asteras 70 50 100 55 60 67 67 3 67
Greece Division C 24/03/2019 13:00 Makedonikos Foufas Thriamvos Serviana 80 80 83 55 50 83 72 1 100
Greece Division C 24/03/2019 13:00 Mandraikos Asteras Vlachioti 65 60 67 65 70 33 60 1 100
Greece Division C 24/03/2019 13:00 Niki Agkathia Edessaikos 50 70 67 60 50 67 61 1 0
Greece Division C 24/03/2019 13:00 Niki Volos GS Almyros 70 60 67 55 40 67 60 3 33
Greece Division C 24/03/2019 13:00 Orfeas Xanthi Chrisoupolis 60 60 33 70 50 50 54 5 40
Greece Division C 24/03/2019 13:00 Palliniakos AO Paniliakos 65 60 33 60 60 50 55 1 100
Greece Division C 24/03/2019 13:00 Panarkadikos Amvrysseas 80 90 50 65 80 83 75 1 100
Greece Division C 24/03/2019 13:00 Panthiraikos Chalkis 60 40 50 40 40 33 44 3 100
Greece Division C 24/03/2019 13:00 PAO Koufalion AS Giannitsa 65 50 83 55 50 67 62 1 0
Greece Division C 24/03/2019 13:00 PAO Varda Foivos Kremasti 70 50 67 70 80 50 64 1 100
Greece Division C 24/03/2019 13:00 Pellana Panargiakos 50 60 50 60 80 33 56 1 0
Greece Division C 24/03/2019 13:00 Proodeftiki Ierapetra 45 40 67 75 80 83 65 1 100
Greece Division C 24/03/2019 13:00 Sellana Pierikos 65 70 50 60 80 67 65 1 0
Greece Division C 24/03/2019 13:00 Sidirokastro Aris Avato 70 80 50 60 80 50 65 1 100
Greece Division C 24/03/2019 13:00 Stylida Oikonomos 75 50 100 80 60 67 72 1 100
Haiti Championnat National - Serie de Ouverture 23/03/2019 22:00 Capoise Cosmopolites 40 40 50 45 60 33 45 1 0
Haiti Championnat National - Serie de Ouverture 23/03/2019 22:00 Don Bosco Racing des Gonaives 75 50 100 50 50 17 57 2 100
Honduras Liga Nacional - Clausura 24/03/2019 22:00 Platense CD Honduras 65 70 50 85 100 67 73 8 63
Italy Serie C - Group B 24/03/2019 13:30 Fermana Vis Pesaro 40 30 17 40 50 33 35 3 33
Italy Serie C - Group B 24/03/2019 13:30 Gubbio Renate 65 60 83 45 60 50 61 3 67
Italy Serie C - Group B 24/03/2019 13:30 Sudtirol L.R. Vicenza 75 80 50 65 60 50 63 1 100
Italy Serie C - Group B 24/03/2019 15:30 Fano FeralpiSalo 30 40 17 65 80 100 55 6 67
Italy Serie C - Group B 24/03/2019 15:30 Giana Erminio Teramo 75 60 100 65 60 67 71 1 0
Italy Serie C - Group B 24/03/2019 15:30 Imolese Monza 65 60 67 45 30 33 50 2 50
Italy Serie C - Group B 24/03/2019 15:30 Ravenna AlbinoLeffe 60 60 67 50 40 50 54 3 0
Italy Serie C - Group B 24/03/2019 15:30 Ternana Pordenone 85 70 67 75 90 67 76 2 0
Italy Serie C - Group B 24/03/2019 15:30 Triestina Sambenedettese 70 70 83 55 60 67 68 3 67
Italy Serie C - Group B 24/03/2019 15:30 Virtus Verona Rimini 55 60 50 45 30 50 48 1 0
Italy Serie C - Group C 24/03/2019 13:30 Catanzaro Sicula Leonzio 60 80 33 70 70 83 66 3 100
Italy Serie C - Group C 24/03/2019 13:30 Paganese Casertana 75 70 67 55 60 67 66 8 75
Italy Serie C - Group C 24/03/2019 13:30 Reggina 1914 Catania 60 80 33 55 50 67 58 5 80
Italy Serie C - Group C 24/03/2019 13:30 Viterbese Vibonese 60 60 33 60 70 67 58 1 0
Italy Serie C - Group C 24/03/2019 15:30 Monopoli Virtus Francavilla 50 50 17 50 50 50 44 8 75
Italy Serie C - Group C 24/03/2019 15:30 Potenza Bisceglie 50 50 50 40 60 33 47 4 75
Italy Serie C - Group C 24/03/2019 17:30 Rende Cavese 60 60 67 90 100 83 77 4 100
Italy Serie D - Group A 24/03/2019 13:30 Arconatese Unione Sanremo 70 80 33 80 100 83 74 1 100
Italy Serie D - Group A 24/03/2019 13:30 Borgosesia Chieri 75 60 83 80 90 83 79 5 100
Italy Serie D - Group A 24/03/2019 13:30 Bra Borgaro 75 90 83 55 50 33 64 3 33
Italy Serie D - Group A 24/03/2019 13:30 Casale Savona 75 90 67 85 90 67 79 1 0
Italy Serie D - Group A 24/03/2019 13:30 Folgore Caratese Fezzanese 85 100 100 85 90 67 88 1 100
Italy Serie D - Group A 24/03/2019 13:30 Inveruno Dronero 85 80 83 75 100 50 79 1 100
Italy Serie D - Group A 24/03/2019 13:30 Lecco Stresa Sportiva 80 90 83 80 80 67 80 1 100
Italy Serie D - Group A 24/03/2019 13:30 Ligorna Lavagnese 75 90 67 90 100 67 81 5 100
Italy Serie D - Group A 24/03/2019 13:30 Sestri Levante Milano City 70 90 67 70 70 67 72 1 100
Italy Serie D - Group B 24/03/2019 13:30 Caravaggio Olginatese 85 90 83 50 70 50 71 3 100
Italy Serie D - Group B 24/03/2019 13:30 Caronnese Ciserano 90 100 100 75 70 83 86 1 100
Italy Serie D - Group B 24/03/2019 13:30 Darfo Boario Ambrosiana 60 60 67 65 60 83 66 1 100
Italy Serie D - Group B 24/03/2019 13:30 Pontisola Mantova 90 90 83 80 70 67 80 1 100
Italy Serie D - Group B 24/03/2019 13:30 Pro Sesto Legnago Salus 70 80 83 80 90 100 84 1 100
Italy Serie D - Group B 24/03/2019 13:30 Rezzato Como 90 100 100 75 80 67 85 1 100
Italy Serie D - Group B 24/03/2019 13:30 Seregno Villa Alme 55 60 17 60 80 83 59 1 100
Italy Serie D - Group B 24/03/2019 13:30 Sondrio Virtus Bergamo 65 70 100 70 70 83 76 1 0
Italy Serie D - Group B 24/03/2019 13:30 Villafranca Scanzorosciate 70 40 100 55 60 50 62 1 100
Italy Serie D - Group C 24/03/2019 13:30 Belluno ASC St. Georgen 50 70 67 65 90 100 74 1 0
Italy Serie D - Group C 24/03/2019 13:30 Campodarsego Montebelluna 100 100 100 80 80 67 88 5 80
Italy Serie D - Group C 24/03/2019 13:30 Cartigliano ArzignanoChiampo 65 60 67 80 70 100 74 1 100
Italy Serie D - Group C 24/03/2019 13:30 Cjarlins Muzane Levico Terme 75 70 50 80 80 67 70 1 100
Italy Serie D - Group C 24/03/2019 13:30 Delta Rovigo Feltre 70 60 67 70 70 67 67 3 67
Italy Serie D - Group C 24/03/2019 13:30 Este Chions 75 80 67 65 70 67 71 1 100
Italy Serie D - Group C 24/03/2019 13:30 Sandona Tamai 80 70 67 60 60 33 62 1 100
Italy Serie D - Group C 24/03/2019 13:30 Trento Clodiense 75 90 100 70 70 67 79 1 100
Italy Serie D - Group D 24/03/2019 13:30 Axys Zola OltrepoVoghera 65 80 67 60 40 67 63 1 0
Italy Serie D - Group D 24/03/2019 13:30 Calvina Modena 75 60 83 85 90 83 79 1 100
Italy Serie D - Group D 24/03/2019 13:30 Ciliverghe Mazzano Mezzolara 60 60 67 70 80 33 62 1 0
Italy Serie D - Group D 24/03/2019 13:30 Classe Pergolettese 70 70 33 75 70 50 61 1 100
Italy Serie D - Group D 24/03/2019 13:30 Crema Lentigione 85 70 100 75 90 67 81 1 100
Italy Serie D - Group D 24/03/2019 13:30 Fanfulla Vigor Carpaneto 90 90 83 65 40 83 75 1 100
Italy Serie D - Group D 24/03/2019 13:30 Fiorenzuola San Marino 80 80 83 50 50 50 66 1 100
Italy Serie D - Group D 24/03/2019 13:30 Pavia Adrense 70 70 100 85 80 83 81 1 100
Italy Serie D - Group D 24/03/2019 13:30 Reggio Audace Sasso Marconi 75 80 83 75 80 67 77 1 100
Italy Serie D - Group E 24/03/2019 13:30 Cannara San Donato 60 40 100 65 60 50 62 1 0
Italy Serie D - Group E 24/03/2019 13:30 Ghivizzano Borgo Real Forte Querceta 50 50 17 85 80 83 61 5 80
Italy Serie D - Group E 24/03/2019 13:30 Massese Pianese 70 50 83 65 60 50 63 1 100
Italy Serie D - Group E 24/03/2019 13:30 Montevarchi Calcio Prato 75 60 50 70 80 50 64 1 100
Italy Serie D - Group E 24/03/2019 13:30 Scandicci Bastia 85 100 83 70 70 67 79 1 100
Italy Serie D - Group E 24/03/2019 13:30 Seravezza Pozzi Trestina 85 80 50 50 40 33 56 1 100
Italy Serie D - Group E 24/03/2019 13:30 Tuttocuoio Ponsacco 60 50 50 60 30 50 50 1 0
Italy Serie D - Group E 24/03/2019 13:30 UC Sinalunghese Sangimignano Sport 55 60 50 60 70 17 52 1 0
Italy Serie D - Group E 24/03/2019 13:30 Viareggio Sangiovannese 75 70 50 50 50 33 55 1 100
Italy Serie D - Group F 24/03/2019 13:30 Agnonese Savignanese 55 70 67 65 70 83 68 1 100
Italy Serie D - Group F 24/03/2019 13:30 ASD Francavilla Forli 65 80 83 90 90 100 85 1 100
Italy Serie D - Group F 24/03/2019 13:30 Avezzano Jesina 70 60 50 50 70 67 61 3 67
Italy Serie D - Group F 24/03/2019 13:30 Castelfidardo Isernia 65 70 83 70 80 67 72 1 0
Italy Serie D - Group F 24/03/2019 13:30 Cesena ASD Pineto Calcio 85 100 100 70 80 67 84 1 0
Italy Serie D - Group F 24/03/2019 13:30 Giulianova Campobasso 55 50 67 80 100 83 72 1 0
Italy Serie D - Group F 24/03/2019 13:30 Matelica Santarcangelo 65 80 50 70 80 50 66 1 100
Italy Serie D - Group F 24/03/2019 13:30 Montegiorgio Vastese 35 40 17 70 90 83 56 1 0
Italy Serie D - Group F 24/03/2019 13:30 Sammaurese Recanatese 65 70 83 80 60 67 71 3 33
Italy Serie D - Group F 24/03/2019 13:30 S. N. Notaresco Sangiustese 55 70 33 60 60 67 58 1 0
Italy Serie D - Group G 24/03/2019 13:30 Aprilia SFF Atletico 65 70 83 75 60 67 70 3 33
Italy Serie D - Group G 24/03/2019 13:30 Budoni Albalonga 85 80 83 80 90 83 84 3 33
Italy Serie D - Group G 24/03/2019 13:30 Cassino Latte Dolce 65 50 67 60 50 67 60 3 33
Italy Serie D - Group G 24/03/2019 13:30 Castiadas Lanusei Calcio 85 70 100 65 40 67 71 2 50
Italy Serie D - Group G 24/03/2019 13:30 Lupa Roma Ladispoli 80 90 100 90 90 83 89 1 100
Italy Serie D - Group G 24/03/2019 13:30 Monterosi FC Flaminia 65 70 67 75 60 83 70 5 60
Italy Serie D - Group G 24/03/2019 13:30 Ostia Mare Citta di Anagni 55 50 50 70 70 50 58 1 100
Italy Serie D - Group G 24/03/2019 13:30 Torres Latina 70 70 50 75 70 83 70 1 100
Italy Serie D - Group G 24/03/2019 13:30 Trastevere Calcio Anzio Calcio 1924 75 90 83 75 100 67 82 4 25
Italy Serie D - Group G 24/03/2019 13:30 Vis Artena Avellino 85 80 83 75 80 50 76 1 100
Italy Serie D - Group H 24/03/2019 13:30 Altamura Gragnano 80 90 83 70 80 83 81 3 67
Italy Serie D - Group H 24/03/2019 13:30 Andria Savoia 45 40 33 55 40 67 47 1 0
Italy Serie D - Group H 24/03/2019 13:30 Citta di Fasano SS Nola 1925 80 90 83 80 70 50 76 1 100
Italy Serie D - Group H 24/03/2019 13:30 Francavilla Sorrento 55 40 50 85 90 67 64 1 100
Italy Serie D - Group H 24/03/2019 13:30 Gelbison Cilento Taranto 80 90 83 80 80 83 83 1 100
Italy Serie D - Group H 24/03/2019 13:30 Gravina Audace Cerignola 90 90 67 85 80 83 82 3 67
Italy Serie D - Group H 24/03/2019 13:30 Sarnese Picerno 65 50 67 80 80 83 71 3 67
Italy Serie D - Group H 24/03/2019 13:30 Vesuvio Ercolanese Pomigliano 75 80 50 65 80 67 69 1 100
Italy Serie D - Group I 24/03/2019 13:30 Castrovillari Turris 70 70 67 75 60 67 68 3 67
Italy Serie D - Group I 24/03/2019 13:30 Citta di Messina Marsala 55 50 50 65 70 50 57 1 100
Italy Serie D - Group I 24/03/2019 13:30 Gela Cittanovese 75 70 67 80 80 67 73 3 67
Italy Serie D - Group I 24/03/2019 13:30 Igea Virtus Roccella 55 50 17 65 60 67 52 5 60
Italy Serie D - Group I 24/03/2019 13:30 Locri 1909 AS Acireale 80 90 100 80 90 67 84 1 0
Italy Serie D - Group I 24/03/2019 13:30 Nocerina Sancataldese 65 70 83 70 70 83 74 3 67
Italy Serie D - Group I 24/03/2019 13:30 Portici 1906 Messina 70 60 50 50 40 33 51 3 33
Italy Serie D - Group I 24/03/2019 13:30 Troina Rotonda 70 60 50 60 30 83 59 1 100
Italy Serie D - Group I 24/03/2019 13:30 US Palmese Bari 70 70 83 80 90 83 79 1 0
Italy Serie A Women 24/03/2019 14:00 Juventus W Fiorentina W 85 90 67 85 70 83 80 3 100
Jamaica Premier League 24/03/2019 20:30 Arnett Gardens Cavalier 65 60 50 60 50 83 61 7 57
Jamaica Premier League 24/03/2019 22:30 UWI Mount Pleasant 55 50 33 55 30 33 43 3 33
Japan J-League Division 2 24/03/2019 05:00 Chiba Kyoto 75 80 67 65 90 50 71 8 100
Japan J-League Division 2 24/03/2019 05:00 Tokushima Verdy 60 40 33 50 30 50 44 8 50
Japan J-League Division 2 24/03/2019 07:00 Renofa Yamaguchi Tochigi 60 50 83 45 60 33 55 2 50
Japan Football Championships Women 24/03/2019 03:00 JEF United W Nojima Stella W 60 80 50 80 100 67 73 5 40
Japan Football Championships Women 24/03/2019 04:00 Kunoichi W Beleza W 65 70 67 80 70 83 72 3 67
Japan Football Championships Women 24/03/2019 04:00 Nippon Sport Science University W Urawa W 90 90 83 60 60 67 75 2 50
Japan Football Championships Women 24/03/2019 04:00 Parceiro Nagano W Albirex Niigata W 70 60 50 70 70 50 62 5 60
Japan Football Championships Women 24/03/2019 04:00 Vegalta Sendai W Inac Kobe Leonesa W 85 80 83 75 80 83 81 5 100
Mexico Liga de Ascenso - Clausura 24/03/2019 03:00 Dorados de Sinaloa Juarez 60 60 67 70 70 67 66 8 75
Montenegro Division 2 24/03/2019 14:00 Berane Kom Podgorica 70 50 67 50 50 67 59 3 33
Montenegro Division 2 24/03/2019 14:00 Bokelj Decic 45 60 50 60 60 67 57 8 75
Montenegro Division 2 24/03/2019 14:00 Igalo Otrant 45 40 67 55 70 17 49 8 75
Montenegro Division 2 24/03/2019 14:00 Ljeskopolje Jedinstvo 65 60 83 25 0 17 42 2 50
Netherlands Eerste Divisie 24/03/2019 11:15 Sparta Rotterdam Nijmegen 90 90 83 85 90 83 87 8 63
Netherlands Eerste Divisie 24/03/2019 13:30 G.A. Eagles Twente 70 60 83 80 90 83 78 8 63
Netherlands Eerste Divisie 24/03/2019 15:45 Roda Maastricht 80 90 83 90 70 100 86 5 60
Netherlands Tweede Divisie 24/03/2019 13:30 AFC Jong Sparta Rotterdam 85 70 83 95 90 100 87 5 100
Netherlands Tweede Divisie 24/03/2019 13:30 De Treffers VVSB 80 90 100 95 90 100 92 5 80
Netherlands Derde Divisie 24/03/2019 13:00 ADO 20 Heemskerk Blauw Geel 95 100 83 80 80 83 87 3 100
Netherlands Derde Divisie 24/03/2019 13:00 HBS HV & CV Quick 80 80 83 75 90 67 79 3 100
Netherlands Derde Divisie 24/03/2019 13:00 KVV Quick 20 GOES 100 100 100 90 90 67 91 1 100
Netherlands Derde Divisie 24/03/2019 13:00 Rosmalen Dongen 85 90 100 85 100 83 91 3 67
Netherlands Derde Divisie 24/03/2019 13:30 EVV TEC 80 80 50 90 100 83 81 1 100
Netherlands Derde Divisie 24/03/2019 13:30 UNA Westlandia 95 100 100 80 80 83 90 3 100
New Zealand Football Championship 24/03/2019 01:35 Auckland City Team Wellington 85 100 100 95 90 100 95 8 63
Nigeria NPFL 24/03/2019 15:00 Lobi Stars Niger Tornadoes 60 90 100 50 70 50 70 1 100
North & Central America CONCACAF Nations League - Qualification 23/03/2019 22:00 Antigua and Barbuda Curacao 75 70 100 80 80 83 81 1 100
North & Central America CONCACAF Nations League - Qualification 24/03/2019 02:00 El Salvador Jamaica 65 80 67 90 90 100 82 1 100
North & Central America CONCACAF Nations League - Qualification 24/03/2019 20:00 Puerto Rico Grenada 55 50 50 85 80 83 67 3 67
North & Central America CONCACAF Nations League - Qualification 24/03/2019 22:30 Haiti Cuba 70 60 67 70 80 67 69 0 0
Norway Toppserien Women 24/03/2019 13:00 Trondheims-Orn W Arna-Bjornar W 85 90 67 85 90 83 83 5 100
Norway Toppserien Women 24/03/2019 16:00 Valerenga W Stabaek W 85 80 100 80 100 100 91 5 60
Panama LPF - Clausura 24/03/2019 00:00 Tauro Arabe Unido 75 70 100 65 60 67 73 8 75
Panama LPF - Clausura 24/03/2019 20:30 Deportivo Universitario Alianza 75 80 50 55 60 50 62 3 100
Paraguay Primera Division - Apertura 23/03/2019 23:15 River Plate San Lorenzo 75 70 50 55 60 33 57 8 63
Paraguay Primera Division - Apertura 24/03/2019 21:30 Libertad Asuncion Sol de America 80 80 83 65 60 67 72 8 100
Peru Liga 1 - Apertura 24/03/2019 01:00 U. de Deportes Alianza Huanuco 75 80 83 60 60 50 68 0 0
Peru Liga 1 - Apertura 24/03/2019 21:00 Dep. Municipal Sport Boys 60 40 83 80 80 67 68 4 75
Poland Division 1 24/03/2019 14:00 Warta Poznan Tychy 75 90 83 65 70 83 78 1 0
Poland Division 2 24/03/2019 12:05 Ruch Rozwoj Katowice 65 90 50 85 80 83 76 1 100
Poland III Liga - Group I 24/03/2019 15:00 Legnica 2 Lechia Dzierzoniow 70 60 50 80 90 83 72 5 100
Portugal Campeonato de Portugal 24/03/2019 15:00 AD Limianos Torcatense 65 50 67 65 50 67 61 1 100
Portugal Campeonato de Portugal 24/03/2019 15:00 AD Oliveirense AD Fafe 70 80 67 70 70 67 71 3 33
Portugal Campeonato de Portugal 24/03/2019 15:00 Agueda Lusitania FC 60 60 67 70 80 67 67 1 100
Portugal Campeonato de Portugal 24/03/2019 15:00 Amarante Leca 55 50 67 70 80 50 62 1 100
Portugal Campeonato de Portugal 24/03/2019 15:00 Armacenenses Redondense 65 80 67 90 90 100 82 2 100
Portugal Campeonato de Portugal 24/03/2019 15:00 Cacadores Taipas Felgueiras 55 60 67 50 30 67 55 1 100
Portugal Campeonato de Portugal 24/03/2019 15:00 Caldas FC Alverca 75 90 50 50 40 50 59 1 100
Portugal Campeonato de Portugal 24/03/2019 15:00 Chaves B Sao Martinho 80 90 67 65 60 100 77 1 0
Portugal Campeonato de Portugal 24/03/2019 15:00 Gil Vicente Mirandes 70 60 67 70 80 100 74 1 100
Portugal Campeonato de Portugal 24/03/2019 15:00 Gondomar Pedras Rubras 45 60 33 70 60 67 56 3 67
Portugal Campeonato de Portugal 24/03/2019 15:00 Lusitano FCV Paredes 55 50 33 60 50 50 50 1 100
Portugal Campeonato de Portugal 24/03/2019 15:00 Macao Alcains 70 60 50 55 50 50 56 1 100
Portugal Campeonato de Portugal 24/03/2019 15:00 Meda FC Cesarense 85 80 100 70 70 33 73 2 50
Portugal Campeonato de Portugal 24/03/2019 15:00 Merelinense SC Mirandela 60 50 17 70 80 67 57 3 67
Portugal Campeonato de Portugal 24/03/2019 15:00 Montijo Louletano 85 90 83 65 50 67 73 3 33
Portugal Campeonato de Portugal 24/03/2019 15:00 Nogueirense Oliveira Hospital 60 70 50 65 70 67 64 1 0
Portugal Campeonato de Portugal 24/03/2019 15:00 Oleiros Sertanense 60 60 67 65 80 67 66 3 33
Portugal Campeonato de Portugal 24/03/2019 15:00 Oriental Moura AC 60 60 83 70 100 67 73 3 33
Portugal Campeonato de Portugal 24/03/2019 15:00 Pedras Salgadas CDC Montalegre 85 90 83 55 90 67 78 5 80
Portugal Campeonato de Portugal 24/03/2019 15:00 Peniche Fatima 50 30 67 70 60 50 54 1 0
Portugal Campeonato de Portugal 24/03/2019 15:00 Sanjoanense Gafanha 65 50 67 90 90 83 74 1 100
Portugal Campeonato de Portugal 24/03/2019 15:00 SB Castelo Branco Loures 55 50 50 60 50 67 55 1 100
Portugal Campeonato de Portugal 24/03/2019 15:00 SC Espinho Cinfaes 70 80 67 40 40 33 55 5 80
Portugal Campeonato de Portugal 24/03/2019 15:00 Sintrense Anadia 65 70 83 60 70 67 69 1 0
Portugal Campeonato de Portugal 24/03/2019 15:00 Torreense Santa Iria 55 80 67 85 90 83 77 1 0
Portugal Campeonato de Portugal 24/03/2019 15:00 Vasco da Gama Olhanense 80 80 67 80 70 67 74 1 100
Portugal Campeonato de Portugal 24/03/2019 15:00 Vilafranquense Leiria 50 60 33 60 60 50 52 1 100
Portugal Campeonato de Portugal 24/03/2019 15:00 Vilaverdense Trofense 85 80 100 80 80 83 85 1 100
Portugal Campeonato de Portugal 24/03/2019 15:00 Vizela Maria de Fonte 65 70 33 90 90 100 75 1 100
Portugal Campeonato de Portugal 24/03/2019 16:00 Maritimo B Penalva do Castelo 75 60 67 80 70 67 70 1 100
Portugal Campeonato de Portugal 24/03/2019 16:00 SC Angrense Real SC 55 40 50 60 50 83 56 1 100
Portugal Campeonato de Portugal 24/03/2019 16:00 SC Praiense Pinhalnovense 75 70 83 75 80 100 81 2 100
Portugal Campeonato de Portugal 24/03/2019 16:00 Sporting Ideal Casa Pia 60 60 50 75 50 67 60 3 100
Portugal Campeonato de Portugal 24/03/2019 16:00 U. Madeira Coimbroes 55 60 33 65 50 83 58 1 100
RÉunion Regionale 1 24/03/2019 12:00 Saint-Denis Saint-Louisienne 55 70 67 70 90 67 70 3 67
RÉunion Regionale 1 24/03/2019 12:00 Sainte-Marienne AS Marsouins 65 50 67 45 40 50 53 2 100
RÉunion Regionale 1 24/03/2019 12:00 St. Louis Saint-Pierroise 65 60 83 70 70 67 69 2 100
RÉunion Regionale 1 24/03/2019 12:00 Tamponnaise Saint-Pauloise 70 70 67 65 70 67 68 2 50
RÉunion Regionale 1 24/03/2019 12:30 Excelsior Sainte-Suzanne 80 100 50 80 70 83 77 2 100
Romania Liga 2 24/03/2019 09:00 Energeticianul Mioveni 80 80 67 85 80 100 82 1 100
Romania Liga 2 24/03/2019 11:00 Sportul Snagov Poli Timisoara 75 60 67 80 80 83 74 1 100
Romania Liga 2 24/03/2019 13:30 Chindia Targoviste Daco-Getica Bucuresti 65 80 67 95 90 100 83 1 100
Romania Liga 2 24/03/2019 16:00 Politehnica Timisoara Petrolul 55 60 33 75 70 67 60 1 100
Romania Liga 2 24/03/2019 18:00 U. Cluj Arges Pitesti 75 80 67 60 50 33 61 1 100
Russia FNL 24/03/2019 05:00 Luch Tyumen 45 30 67 60 50 100 59 1 0
Russia FNL 24/03/2019 08:00 Tomsk M. Saransk 50 60 17 65 80 67 56 1 0
Russia FNL 24/03/2019 10:00 R. Volgograd Sibir 50 50 33 75 90 100 66 7 86
Russia FNL 24/03/2019 11:00 Chertanovo M. FC Tambov 95 90 100 80 70 83 86 3 33
Russia FNL 24/03/2019 11:00 F. Voronezh Baltika 70 60 50 80 70 83 69 7 43
Russia FNL 24/03/2019 11:00 Shinnik Yaroslavl Armavir 55 60 33 55 50 17 45 3 67
Russia FNL 24/03/2019 11:00 Sochi SKA Khabarovsk 70 70 50 70 60 67 64 1 100
Russia FNL 24/03/2019 11:30 Spartak Moscow 2 Nizhny Novgorod 70 80 67 45 60 50 62 1 100
Russia FNL 24/03/2019 12:00 FK Chimki Moskovska oblast Zenit Petersburg 2 60 50 50 50 70 33 52 5 80
Rwanda National Football league 24/03/2019 13:30 Kiyovu Bugesera FC 50 50 33 70 80 67 58 3 67
Rwanda National Football league 24/03/2019 13:30 Marines Police 60 70 50 75 70 83 68 4 75
Rwanda National Football league 24/03/2019 13:30 Muhanga Mukura Victory Sports 70 70 67 55 60 67 65 1 0
Slovakia 2. liga 24/03/2019 09:30 Petrzalka I. Bratislava 100 100 100 85 90 83 93 1 100
Slovakia Divison C West 24/03/2019 09:30 Nitra B FC Zlate Moravce B 90 100 83 90 100 67 88 3 100
Slovakia Divison C West 24/03/2019 14:00 Belusa Trnava B 70 80 83 85 90 83 82 3 67
Slovakia Divison C West 24/03/2019 14:00 Crystal FK Nove Zamky 70 60 50 100 90 100 78 3 67
Slovakia Divison C West 24/03/2019 14:00 Malzenice Velke Ludince 80 80 83 70 80 83 79 1 0
Slovakia Divison C Central 24/03/2019 14:00 Filakovo L. Hradok 75 70 83 90 90 100 85 5 80
Slovakia Divison C Central 24/03/2019 14:00 Kalinovo MSK Martin 85 90 67 80 100 67 81 3 67
Slovakia Divison C Central 24/03/2019 14:00 Krasno Podbrezova B 85 80 67 65 60 67 71 3 100
Slovakia Divison C Central 24/03/2019 14:00 Lip. Stiavnica Zarnovica 95 100 100 75 90 50 85 5 60
Slovakia Divison C Central 24/03/2019 14:00 Namestovo Rimavska Sobota 70 70 67 75 90 67 73 3 33
Slovakia Divison C Central 24/03/2019 14:00 Oravske Vesele Poltar 75 90 67 75 90 67 77 1 0
Slovakia Divison C Bratislava 24/03/2019 09:30 Slovan Bratislava B Devinska N. Ves 95 100 100 80 70 83 88 3 100
Slovakia Divison C Bratislava 24/03/2019 14:00 Bernolakovo Slovan Most 85 80 100 70 60 50 74 5 80
Slovakia Divison C Bratislava 24/03/2019 14:00 Lozorno Raca 70 80 50 95 90 100 81 5 60
Slovakia Divison C Bratislava 24/03/2019 14:00 Malacky D. Luzna 70 50 83 75 100 67 74 3 67
Slovakia Divison C Bratislava 24/03/2019 14:00 Rohoznik Pezinok 80 80 83 75 60 83 77 5 100
Slovakia Divison C Bratislava 24/03/2019 14:00 Rusovce Tomasov 100 100 100 90 90 100 97 1 100
Slovakia Divison C Bratislava 24/03/2019 14:00 Vajnory Bahon 95 90 100 85 80 67 86 5 100
Slovenia 2. SNL 24/03/2019 14:00 Beltinci NK Krka 85 90 83 85 90 83 86 1 0
Slovenia 2. SNL 24/03/2019 14:00 Brda Ilirija 75 60 50 90 90 100 78 3 100
Slovenia 2. SNL 24/03/2019 14:45 Tabor Sezana Brezice 80 80 67 80 90 67 77 3 67
Spain LaLiga2 24/03/2019 11:00 Rayo Majadahonda Numancia 70 60 83 80 60 67 70 1 100
Spain LaLiga2 24/03/2019 15:00 Gimnastic Malaga 55 60 50 60 60 50 56 1 100
Spain LaLiga2 24/03/2019 17:00 Cadiz CF Cordoba 60 70 67 90 80 100 78 6 100
Spain LaLiga2 24/03/2019 19:00 Granada CF Las Palmas 40 30 33 65 50 50 45 5 80
Spain LaLiga2 24/03/2019 19:45 Gijon R. Oviedo 75 80 67 65 60 50 66 3 100
Spain Segunda Division B - Group 1 24/03/2019 10:30 Valladolid B Union Adarve 60 60 83 60 80 50 66 3 100
Spain Segunda Division B - Group 1 24/03/2019 11:00 Navalcarnero Internacional de Madrid 65 60 67 55 20 50 53 1 100
Spain Segunda Division B - Group 1 24/03/2019 12:00 Las Palmas B Salmantino 60 50 50 55 50 17 47 1 100
Spain Segunda Division B - Group 1 24/03/2019 16:00 Coruxo FC San Sebastian Reyes 70 80 83 75 70 67 74 3 100
Spain Segunda Division B - Group 1 24/03/2019 16:00 Pontevedra Guijuelo 65 60 67 45 50 33 53 8 63
Spain Segunda Division B - Group 1 24/03/2019 16:00 Rapido de Bouzas Dep. La Coruna B 50 50 33 65 60 50 51 3 67
Spain Segunda Division B - Group 1 24/03/2019 16:30 Real Madrid B Ponferradina 70 60 83 60 60 33 61 5 80
Spain Segunda Division B - Group 1 24/03/2019 17:00 Atl. Madrid B Burgos 75